Arnold Schwarzenegger śpiewa! Piosenka zmotywuje każdego! [WIDEO]

2019-05-28 16:25
Arnold Schwarzenegger śpiewa! Piosenka zmotywuje każdego! [WIDEO]
Autor: Sepp Pail / Universal Music Poland Arnold Schwarzenegger śpiewa! Piosenka zmotywuje każdego! [WIDEO]

Arnold Schwarzenegger potrafi zaskoczyć nawet wtedy, gdy wydaje się, że robił już wszystko! Popularny aktor, którego znacie chociażby z roli Terminatora, stworzył utwór, który zmotywuje każdego! Jak się spisał przed mikrofonem? Przekonajcie się słuchając utworu na ESKA.pl

Niemożliwe - to słowo, które wydaje się być zabronione w szkole w austriackiej miejscowości Styria. Inaczej trudno byłoby wytłumaczyć, w jaki sposób Arnold z małej wioski Thal wygrał wielokrotnie konkurs Mr. Olympia, zdobył tytuł Mister Universe, zagrał Conana oraz T-800, a na końcu został gubernatorem stanu Kalifornia. Jedno jest pewne: bez względu na trudność postawionego zadania, Arnold zawsze sobie z nim radzi.

Zobacz: Gromee, Golec uOrkiestra i Bedoes razem! GÓRĄ TY to efekt miłości do muzyki! [PREMIERA]

Arnold Schwarzenegger - piosenka

Arnold Schwarzenegger do repertuaru kultowych powiedzeń „I’ll Be Back” czy „Hasta la vista, baby” będzie mógł dodać kolejne: „Pump It Up”. Tak brzmi tytuł piosenki motywacyjnej, którą gwiazdor nagrał z Andreasem Gabalierem, który pochodzi ze Styrii. Piosenka niesie bardzo pozytywne przesłanie: uwierz w siebie, ciężko pracuj, odwdzięczaj się, a wtedy sukces będzie towarzyszył ci w życiu.

Andreas Gabalier występował na największych arenach świata. Jego najnowszy album nosi tytuł Vergiss Mein Nicht (Nie zapomnij mnie). Pump It Up powstało jako wynik spotkania Gabaliera i Schwarzeneggera, wieloletnich przyjaciół, w Los Angeles. To historia osoby, która daje motywację innym ludziom, a swoim życiorysem pokazuje, że słowo „niemożliwe” nie ma racji bytu. Pamiętaj, że twoim największym przeciwnikiem jesteś ty sam!

Najnowsze