Ariana Grande i Taylor Swift przesyłają pieniądze swoim fanom! Chcą pomóc w walce z koronawirusem!

2020-03-27 16:27 PO
Taylor Swift i Ariana Grande
Autor: Rex Features/East News

Taylor Swift I Ariana Grande postanowiły pomoc swoim fanom w tym trudnym czasie, jakim jest panująca pandemia koronawirusa! To moment, w którym wiele osób potrzebuje pomocy, ponieważ nie wie jak odnaleźć się w kompletnie nowej sytuacji. Zobacz na ESKA.pl w jaki sposób wielkie, muzyczne gwiazdy postanowiły nieść pomoc innym.

Taylor Swift i Ariana Grande. Te dwie osobistości są bardzo dobrze znane na rynku muzycznym. Kojarzone ze słowem talent i sława, ale okazuje się, że nie tylko. Obie te wokalistyki łączy kolejna wspólna cecha jaką jest posiadanie dobrego serca. Obecna sytuacja, panująca w kraju jest na tyle nieciekawa i niekorzystna dla wielu ludzi, że może okazać się być początkiem większego, niewyobrażalnego kryzysu. I właśnie w takim trudnym momencie pojawią się one. Taylor Swift i Ariana Grande są jednymi z gwiazd, które postanowiły pomoc swoim fanom w tych ciężkich chwilach i wykorzystać możliwości jakie obie posiadają. Artystki pomagają finansowo fanom, którzy nie są nawet w stanie opłacić czynszu za mieszkanie, a wszystko za sprawą koronawirusa, który sprawił, że miliony ludzi pozostało bez pracy, a więc i przy tym bez dochodów. Jedną z takich osób jest wieloletnia fanka Taylor Swift, Holly Turner, która na swoim koncie w aplikacji Tumblr zamieściła post pokazujący jak bardzo martwi się o swoje dalsze życie w Nowym Jorku. Osobą, która wyciągnęła pomocną dłoń w kierunku dziewczyny okazała się sama Taylor Swift. Holly, zawsze byłaś dla mnie. Chcę być teraz dla ciebie. Mam nadzieje, że to pomoże. Przesyłam dużo miłości, Tylor - napisała publicznie gwiazda i przelała dziewczynie 3000 dolarów.

Tylor Swift i Ariana Grande przesyłają pieniądze fanom

Okazuje się, że nie tylko Tylor Swift posiada dobre serce. Ariana Grande również pomaga swoim fanom i wspiera ich finansowo. Gwiazda korzysta z mobilnej aplikacji Venmo w celu przesyłania od 500 do 1000 dolarów do ponad dwudziestu fanów, którzy sami poprosili ją o pomoc.

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze