Ariana Grande i Lady Gaga w duecie. Premiera ich wspólnej piosenki coraz bliżej

2020-03-27 15:54
Ariana Grande i Lady Gaga w duecie. Premiera ich wspólnej piosenki to Rain On Me
Autor: Rex Features/East News Ariana Grande i Lady Gaga w duecie. Premiera ich wspólnej piosenki to Rain On Me

Ariana Grande i Lady Gaga, to bez wątpienia dwie najbardziej popularne wokalistki na całym świecie. Ich kawałki podbijają serca słuchaczy, a ciekawe teledyski wprawiają w zachwyt. Dziewczyny połączyły siły i stworzyły muzyczną nowość. Gdzie i kiedy odbędzie się premiera, oraz jak nazywa się ich nowa piosenka? Szczegółowych informacji dowiecie się czytając poniższy artykuł na ESKA.pl.

Ariana Grande i Lady Gaga to dwie popularne wokalistki, które swoimi niezwykłymi kawałkami podbijają muzyczny rynek. Ich piosenki w serwisie YouTube mają miliony odsłon, a oficjalne profile w mediach społecznościowych przepełnione są wiernymi fanami. W kwietniu 2020 roku miała odbyć się premiera najnowszego albumu Lady Gagi. Niestety z uwagi na panującą sytuację, która dotyczy pandemii koronawirusa na całym świecie, promocja musiała zostać odwołana. Póki co, nie ma informacji kiedy dokładnie krążek Chromatica ujrzy światło dzienne. Wiadomo tylko, że nastąpi to jeszcze w tym roku, jak tylko poprawi się sytuacja związana z wirusem. Fani artystki są zasmuceni, jednak świeża informacja dotycząca nowego duetu i nowej twórczości, są dla nich zdecydowanym pocieszeniem!

Do tej pory w sieci krążyły plotki o wspólnym duecie Ariany i Gagi. Okazuje się jednak, że są one prawdziwe i niedługo będzie można zobaczyć ich muzyczny duet! O współpracy gwiazd, dowiesz się czytając dalszą część artykułu.

Fafa z Suchara Codziennego śpiewa hit Stachursky'ego! Czekamy na duet!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Ariana Grande & Lady Gaga - Rain On Me

Najnowsza nowina może być najlepszą informacją dla wszystkich fanów Ariany Grande i Lady Gagi. Artystki połączyły swoje siły i stworzyły kawałek Rain On Me. Co ciekawe, informacje o nowej piosence gwiazd, potwierdził znany producent muzyczny Tommy Brown, który prywatnie jest dobrym przyjacielem Ariany. Mężczyzna podczas transmisji live na Instagramie wyjawił również, że premiera piosenki Ariany i Gagi ma odbyć się już wkrótce. Czekacie na ten duet?

Najnowsze