Anja Pham, Sam Feldt, Favst & Gibbs i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

i

Autor: single cover art Anja Pham, Sam Feldt, Favst & Gibbs i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

Anja Pham, Sam Feldt, Favst & Gibbs i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

2021-12-10 13:49

Piątek, czyli weekendu początek, ale też dzień odkrywania nowej muzy. W Radiu ESKA tradycyjnie gramy i prezentujemy tym samym, te najlepsze i najciekawsze propozycje, które lada chwila mogą podbić listy hitów. Poznajcie jedną z ostatnich porcji nowych hitów w 2021 roku!

New Music Friday w Radiu ESKA 10 grudnia to praktycznie ostatnia porcja nowej muzy w 2021 roku. Lada chwila wystartuje głosowanie na najgorętsze hity ostatnich dwunastu miesięcy, ale już teraz jednocześnie rozpoczyna się walka artystów o sukces w 2022 roku. Sam Feldt wysoko postawił poprzeczkę zapraszając do swojej nowej piosenki jedną z największych gwiazd światowej sceny muzycznej, czyli Ritę Orę. Efektem ich współpracy jest wpadający do głowy kawałek zatytułowany Follow Me. Szwedzki duet Galantis, który jeszcze 6 lat temu święcił tryumfy za sprawą utworu Runaway (You & I). Teraz liczą, że utworem Alien powtórzą osiągnięcie z przeszłości i znów podbiją listy hitów. Waszą uwagę zwracamy również na polską produkcję zatytułowaną 'dddd'. Tajemniczo? Za utwór odpowiada Favst we współrpacy z Gibbsem. To singiel promujący album Hample, który będziecie mogli wygrać w konkursie na ESKA.pl!

Zapomniane polskie hity. Kiedyś słuchał ich każdy

New Music Friday w Radiu ESKA - premiery 10.12.2021

Jeśli chodzi o polski rynek muzyczny w New Music Friday w Radiu ESKA, to polecamy sprawdzić także utwór Płaska Ziemia, pod którym podpisuje się Anja Pham. Za produkcję tego melodyjnego kawałka odpowiada Kacezet. Jakie premiery w New Music Friday 10 grudnia 2021? Oto pełna lista. Najlepsze nowości możecie wybierać głosując poniżej:

  • favst/gibbs - dddd
  • Sam Feldt, Rita Ora - Follow Me
  • Dubdogz x Ofenbach - On My Shoulders
  • Anja Pham, Kacezet - Plaska Ziemia
  • Galantis x Lucas & Steve x ILIRA - Alien
  • twocolors, Georgie Keller - Feel It 2
Sonda
Najlepsza nowość 2. tygodnia grudnia, to: