Adele wróciła po 6 latach! Piosenka Easy On Me zapowiedzią albumu 30

2021-10-15 14:01
Adele wróciła po 6 latach! Piosenka Easy On Me zapowiedzią albumu 30
Autor: Sony Music Poland / Simon Emmett Adele wróciła po 6 latach! Piosenka Easy On Me zapowiedzią albumu 30

Easy On Me, czyli jedna z najgorętszych premier singlowych jesieni 2021. Adele oficjalnie powróciła na muzyczny rynek i zapowiedziała wydanie pełnego albumu. Co trzeba wiedzieć o płycie 30? Przekonajcie się w rytm najnowszego utworu już teraz.

Adele powraca z nowym singlem i klipem do Easy On Me. To zapowiedź planowanej na 19ego listopada premiery krążka o nazwie 30. Już na początku tygodnia Adele podzieliła się z fanami w swoich mediach społecznościowych wiadomością o nadchodzącej płycie i podzieliła się inspirującym listem. Napisała w nim Wreszcie jestem gotowa wydać ten album.

Adele powróciła z Easy On Me. Warto było czekać 6 lat? Pierwsze reakcje internautów

Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live

Adele - piosenka Easy On Me

Wideo do Easy On Me zostało nagrane miesiąc temu w Quebec. To kolejna współpraca ze zwycięzcą Grand Prix w Cannes - Xavierem Dolanem: - Szczerze miałem nadzieję, że ponownie uda się nam współpracować - mówi o sesji nagraniowej Dolan. Dla mnie nie ma silniejszych doznań, niż spotkanie dwóch artystów po latach przerwy. Ja się zmieniłem. Adele się zmieniła. To jest okazja, by celebrować to, jak się rozwinęliśmy, a zarazem pozostaliśmy wierni swoim marzeniom. Wszystko jest takie samo, ale jednak inne. Wideo zaczyna się w tym samym domu, w którym wspólnie kręcili klip do Hello w 2015 roku.

Adele - płyta 30

30 to pierwsza nowa muzyka Adele od wydania trzeciego albumu studyjnego 25 w listopadzie 2015 roku. Za produkcję na płycie odpowiadali wcześniejsi współpracownicy Adele: Greg Kurstin, Max Martin, Shellback i Tobias Jesso Jr., a także nowi: Inflo i Ludwig Göransson. 30 jest już dostępne w przedsprzedaży na całym świecie. Nowa kompozycja Adele zostanie wydana na CD, dwóch płytach winylowych, a także w specjalnej winylowej edycji limitowanej dostępnej tylko w Empiku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze