Xbox Game Pass

i

Autor: Xbox

Xbox Game Pass

Xbox Game Pass 2024: Hit Star Wars w abonamencie?! Gracze przecierają oczy

2024-05-10 7:30

Twórca Titanfall, Respawn Entertainment, zaskoczył wielu fanów Gwiezdnych Wojen, wypuszczając w 2019 roku Star Wars Jedi: Fallen Order, grę akcji dla jednego gracza, która wprowadziła młodego Jedi Cala Kestisa. Star Wars Jedi: Survivor kontynuował swoją historię, a teraz ten może trafić do Xbox Game Pass Ultimate za pośrednictwem EA Play.

Pomimo prawie roku po premierze, Star Wars Jedi: Survivor nadal pozostaje niezwykle popularny wśród fanów Gwiezdnych Wojen. Jak wiemy, poprzednia odsłona, Star Wars Jedi: Upadły zakon jest dostępny dla abonentów Xbox Game Pass Ultimate dzięki współpracy z EA Play, miesięcznej usłudze wydawcy Electronic Arts. Teraz dowiadujemy się, że hit zeszłego roku również może trafić do Xbox Game Pass.

Czytaj też: LEGO Star Wars 2024: Zestaw Grogu i Din Djarin oczaruje fanów Gwiezdnych Wojen!

Star Wars Jedi: Survivor dołączy do Xbox Game Pass?

Star Wars Jedi: Survivor może wkrótce dołączyć do swojego poprzednika w ramach EA Play, a co za tym idzie, również do Xbox Game Pass Ultimate, przynajmniej zgodnie z odkryciem użytkownika Reddit nicksuperdx. Jedi: Survivor jest najwyraźniej oferowany jako część biblioteki EA Play w Wielkiej Brytanii i powiązanych regionach w PlayStation Store, mimo że w chwili pisania tego tekstu nie było oficjalnego ogłoszenia. Nicksuperdx przyznaje, że może to być jakiś błąd ze strony EA, ale zwraca również uwagę, że moment dodania Jedi: Survivor do EA Play zbiega się z nadchodzącym wydarzeniem z okazji Dnia Gwiezdnych Wojen przypadającym na 4 maja.

Nie jest jeszcze jasne, czy Star Wars Jedi: Survivor rzeczywiście zostanie dodany do EA Play. Być może wydawca planuję to ogłoszenie na Dzień Gwiezdnych Wojen, który przypada w przyszłym tygodniu i często zawiera ważne ogłoszenia dotyczące nadchodzących gier z serii Star Wars i innych mediów.

Bohaterowie "Star Wars" z tysięcy klocków. Niecodzienna wystawa w Szczecinie

Star Wars QUIZ. Jasna czy Ciemna strona mocy? Po której stronie konfliktu byś stanął?

Pytanie 1 z 12
Niech moc będzie z Tobą!