Władca Pierścieni

Władca Pierścieni. Suknie ślubne inspirowane bohaterkami Tolkiena. Wyglądają nieziemsko! [WIDEO]

2024-02-14 15:03

Szukacie ślubnych inspiracji na wesele? Coraz częściej młodzi sięgają do ulubionych książek i filmów, by wyjść ze schematy. Ślub w klimacie Harry'ego Pottera lub Władcy Pierścieni to nie lada wyzwanie lecz i wielka zabawa! Dopasować można wszystko, nawet suknię ślubną! Zobaczcie te inspirowane bohaterkami Tolkiena.

Niezależnie od tego, czy dopiero wielki dzień przed nią, czy swoje wesele ma już za sobą, każda kobieta lubi popatrzeć na suknie ślubne! Na Instgramie coraz częściej możemy podziwiać użytkowniczki, które poszukują dla nas idealnych rozwiązań. Tym razem herecomesthebrideinc przedstawiła typy sukienek, które jej zdaniem idealnie oddają klimat... Władcy Pierścieni! Nie da się ukryć, że większość z nich faktycznie mogłaby założyć księżniczka elfów, a z odpowiednimi dodatkami filmowymi - mamy przepis na wesele marzeń w klimacie Tolkiena!

Cmentarz na którym inspirowała się J.K. Rowling przy tworzeniu postaci Lorda Voldermorta z Harrego Pottera

Marzy Ci się prawdziwie fantastyczny ślub i wesele ale jednak nie zdecydujesz się na motyw przewodni 'Władca Pierścieni'? Ta para postawiła na magiczny klimat. Ich sala weselna zmieniła się na kilka godzin w prawdziwy Hogwart. To jednak nie wszystko! Możemy również zauważyć, że zrezygnowano z tradycyjnego rzucania bukietu i muszki. W tym wypadku tłum mógł złapać... Tiarę przydziału! Więcej znajdziecie TUTAJ.

Władca Pierścieni QUIZ. Dopasuj aktora do postaci, którą zagrał w filmach! 10 na 10 tylko dla mistrzów!

Pytanie 1 z 10
Elijah Wood zagrał: