Wiedźmin. Oficjalna księga kucharska w sprzedaży w Polsce! Ile kosztuje? Gdzie kupić?

i

Autor: Midjourney dla ESKA Zdjęcie poglądowe

Wiedźmin

Wiedźmin. Oficjalna księga kucharska z przepisami w sprzedaży w Polsce! Ile kosztuje? Gdzie kupić?

2023-11-24 9:00

Wiedźmin. Oficjalna księga kucharska w sprzedaży w Polsce! Na tę informację czekali fani już od wielu miesięcy. W tej niezwykłej pozycji dedykowanej wszystkim gotującym wielbicielom Geralta z Rivii, znajdziemy wiele prostych i smacznych przepisów, które pozwolą nam przygotować dania inspirowane światem stworzonym przez Andrzeja Sapkowskiego!

Wyrusz w smakowitą wędrówkę, w trakcie której odkryjesz receptury inspirowane kulinarnie bogatym dziedzictwem świata Wiedźmina. Przepisy zebrane i spisane przez kulinarną przewodniczkę zabiorą cię do miejsc znanych z opowieści starych gawędziarzy, opasłych oxenfurckich tomiszczy czy też ballad mistrza Jaskra.

Spędź wieczór w Białym Sadzie przy misce aromatycznej mahakamskiej zalewajki lub pysznym deserze z soczystych pieczonych owoców. Przejedź piaszczystym traktem w drogę do Velen, gdzie poznasz smak domowego posiłku przygotowywanego przez gościnnych mieszkańców tamtejszych wiosek. Skosztuj przekąsek na targu w Oxenfurcie i poznaj prawdziwą feerię lokalnych i cudownie egzotycznych smaków w novigradzkim porcie. Wsiądź na statek płynący na mroźne Skellige, gdzie przyrządzone w wyspiarskim stylu ryby popija się grzanym piwem, albo ucztuj w najlepszych austeriach i skąpanych słońcem winiarniach Toussaint oraz Beauclair. Odkryj też kulinarne sekrety skrywane przez niepozorny, podniszczony dziennik…

Wiedźmin. Oficjalna księga kucharska pozwoli ci przenieść się wraz z twoją kuchnią do świata pełnego kuszących zapachów i smaków, wykreowanego przez Anitę Sarnę i Karolinę Krupecką autorki Witcher Kitchen i Nerds’ Kitchen. Książkę otwiera przedmowa Andrzeja Sapkowskiego, mistrza słowa, bez którego niniejsza księga nigdy by nie powstała.

Źródło: opis wydawcy

Syn Małgorzaty Rozenek wyprowadza się za granicę

Wiedźmin. Oficjalna księga kucharska - PREMIERA, CENA

Premiera Wiedźmin. Oficjalna księga kucharska zaplanowana jest na 22.11.2023! Już teraz możecie jednak kupować jej egzemplarze w przedsprzedaży. Cena? Tanio nie będzie, bo sugerowana cena wydawcy to 129,99 złotych! W Polsce książkę wydaje Znak Horyzont. Będzie miała 256 stron. Książkę możecie zamówić już miedzy innymi na stronie Empiku.

QUIZ: Czy rozpoznasz potwory z Wiedźmin 3: Dziki Gon po samych zdjęciach?

Pytanie 1 z 11
Co to za potwór?
Wiedźmin 3 potwory