“Wednesday” doczeka się spin-offa! Wiemy już, o czym opowie

i

Autor: Netflix “Wednesday” doczeka się spin-offa! Wiemy już, o czym opowie

Wednesday

Wednesday. Powstaną kolejne seriale o rodzinie Addamsów?

2023-12-20 13:14

Wednesday to prawdziwy hit Netflixa! Od dawna wiadomo, że powstaje drugi sezon, wygląda jednak na to, że na tym twórcy nie poprzestaną. Niebawem może nas czekać prawdziwa fala przygód rodziny Addamsów! Wiadomo już, który z bohaterów jako pierwszy może otrzymać swoja indywidualną historię. Więcej informacji znajdziecie w artykule!

Najnowsze informacje, podaje Bloomberg. Według nich nowym bohaterem spin-offu historii Addamsów ma być... wujek Fester! Postać tę doskonale znają wszyscy fani wcześniejszych wersji historii o mrocznej rodzinie. W głównej roli najpewniej zobaczymy Freda Armisena, który zagrał wujka Festera w pierwszym sezonie serialu "Wednesday". Możliwe jednak, że będzie to opowieść o jego młodości i zobaczymy w roli krewnego Wednesday zupełnie innego aktora, jak również przeniesiemy się w czasie. Wieść głosi, że nie będzie to ostatni z przygotowywanych seriali.

Zobacz też: Hogwarts Legacy 2 — Wszystko, co wiemy o grze ze świata Harry'ego Potter'a. Premiera, postacie i fabuła

Radio Eska: Profesor McGonagall z serii filmów o Harrym Potterze na starych zdjęciach. Aktorka od młodości zachwycała urodą!

Wednesday 2 - kiedy nowe odcinki?

Nie da się ukryć, że Jenna Ortega, która wciela się w tytułową Wednesday Addams jest jedną z najpopularniejszych młodych aktorem w Hollywood. Nowy sezon został już przez Netflix oficjalnie zapowiedziany, pojawił się nawet jego zwiastun w internecie. Zdjęcia do drugiego sezonu megahitu mają rozpocząć się pod koniec kwietnia 2024 roku. Oznacza to, że nowe odcinki zobaczymy najwcześniej pod koniec 2024 roku lub na początku roku 2025.

Wednesday: arcytrudny QUIZ dla fanów! Czy uważnie oglądałeś serial?

Pytanie 1 z 10
Ile lat ma główna bohaterka w pierwszym sezonie serialu?