Ważne zmiany w nowych odcinkach Wednesday. Co już wiadomo?

i

Autor: fot. materiały prasowe Netflix

Wednesday

Wednesday 2. Kiedy nowe odcinki? Fani nie będą zadowoleni!

2023-08-24 9:36

Pierwszy sezon Wednesday zadebiutował na platformie Netflix 23 listopada 2022 roku i szybko podbił serca fanów rodziny Addamsów i mrocznych klimatów. Obecnie wszyscy z niecierpliwością oczekują kolejnych odcinków. Ze znanych informacji można już oszacować datę premiery kontynuacji serialu z Jenną Ortegą! Powodów do radości jednak nie ma...

Data premiery serialu o przygodach prawdziwej córki rodziny Addamsów, jest jedną z najbardziej oczekiwanych informacji. Netflix długo jednak milczał na ten temat. Zamówienie drugiego sezonu platforma potwierdziła oficjalnie dopiero 6 stycznia 2023 roku. Ekipa Wednesday 2 powróciła na filmowy plan w czerwcu tego roku. Warto zatem dodać dwa do dwóch. Jak donosi portal Comingsoon.net, drugi sezon Wednesday będzie miał premierę w połowie 2024 roku! Przeszkodą może być jednak wciąż trwający w USA strajku scenarzystów i aktorów. To właśnie on jest odpowiedzialny między innymi za opóźnienie kilku filmowych premier wyczekiwanych produkcji Marvela.

Aktywiści Greenpeace zablokowali szyb kopalni

Wednesday 2 - o czym będzie nowy sezon serialu?

O nowym sezonie serialu krąży wiele plotek. Niektóre informacje jednak faktycznie docierają już do uszu dziennikarzy na świecie. Jedną z nich jest informacja o tym, ze w drugim sezonie serialu Wednesday od Netflix zobaczymy zupełnie nowy taniec. Tym razem nie wykona go jednak główna bohaterka. Do obsady dołączy również zupełnie nowy bohater! Wiemy , że będzie on członkiem rodziny Addamsów. Ja liczę oczywiście na Kuzyna Coś!

Wednesday: arcytrudny QUIZ dla fanów! Czy uważnie oglądałeś serial?

Pytanie 1 z 10
Ile lat ma główna bohaterka w pierwszym sezonie serialu?