Wednesday: nowy taniec w drugim sezonie serialu! Znamy piosenkę!

i

Autor: Netflix/Ferrari Press/East News Oficjalne zdjęcie - kadr z serialu

Wednesday

Wednesday: nowy taniec w drugim sezonie serialu! Znamy piosenkę! [WIDEO]

2023-07-13 12:59

Taniec, który zaprezentowała w pierwszym sezonie serialu Wednesday od Netflix Janna Ortega, stał się prawdziwym internetowym hitem. Tańczyli go wszyscy - dzieci, dorośli, kobiety, mężczyźni. Nawet widziałam gdzieś psa, którego przebrano za dziewczynkę z rodziny Addamsów (ale nie był zbyt mroczny)! Przed nami nowy sezon i... nowy hit?

Wednesday od Netflix to jedna z lepszych historii ostatnich lat i zauroczyła wszystkich. Oglądali ja dorośli i dzieci, a wszystkie plotki i informacje o kolejnym sezonie produkcji po prostu przechodzą lawiną przez internet. Mogę chyba śmiało to powiedzieć - to najbardziej oczekiwany serial Netflixa! Nawet Bridgertonowie muszą ustąpić palmy pierwszeństwa mrocznej bohaterce i jej nastoletnim rozterkom. O nowym sezonie serialu krąży wiele plotek. Niektóre informacje jednak faktycznie docierają już do uszu dziennikarzy na świecie. Jedną z nich jest informacja o tym, ze w drugim sezonie serialu Wednesday od Netflix zobaczymy zupełnie nowy, porywający taniec!

Ozdoba o uchodźcach: Będzie wrzask, będą kary a za 2 lata okaże się, że to Polska miała rację

Wednesday od Netflix - nowy taniec w 2 sezonie

Jeden z bohaterów ma zatańczyć w nadchodzącym drugim sezonie produkcji „Mamushke”. Taniec nawiązywał będzie do słynnej sceny z filmu z 1991 roku. Ten zaszczyt tym razem przypadnie Luisowi Guzmánowi. Dla przypomnienia jest to aktor wcielający się w rolę Gomeza Addamsa - ojca Wednesday. Oczywiście fani Addamsów pamiętają, że Mamushka to tradycyjny taniec tej rodziny, który tańczą od pokoleń. A co się podczas niego dzieje... WIELE! Zobaczcie scenę z 1991 roku i tamto wykonanie Mamushki poniżej!

Wednesday od Netflix - sezon 2. Co wiemy?

Obsada serialu - Jenna Ortega, Emma Myers i Hunter Doohan zapoznali się z teoriami widzów na temat fabuły drugiego sezonu m.in. na imprezie Tudum zorganizowanej przez Netflixa. Podczas największego wydarzenia platformy prezentowane są przede wszystkim zapowiedzi nowych i kontynuowanych produkcji. Wtedy też oficjalnie potwierdzono, że drugi sezon już powstaje. Do obsady dołączy nowy bohater. To nie wszystko! Wiemy również, że będzie on członkiem rodziny Addamsów. Ja liczę oczywiście na Kuzyna Coś!

Wednesday: arcytrudny QUIZ dla fanów! Czy uważnie oglądałeś serial?

Pytanie 1 z 10
Ile lat ma główna bohaterka w pierwszym sezonie serialu?