Wydarzenia

Upiorne zwiedzanie zamku Moszna. Idealna propozycja dla fanów Wednesday Addams!

2023-09-04 12:59

Dla osób, które lubią serial Wednesday i jej upiorną rodzinę Addamsów mamy propozycję na ciekawe zwiedzanie. Na kilka dni Zamek Moszna zmieni się w upiorną rezydencję Addamsów. To propozycja zarówno dla starszych, jak i młodszych fanów tej serii. Zobaczcie jakie atrakcje przygotowała dla odwiedzających Agencja Artystyczno-Eventowa 5 Żywiołów.

Spis treści

  1. Zwiedzanie zamku Moszna z rodziną Adamsów
  2. Spotkanie z Wednesday na zamku Moszna
  3. Upiorne zwiedzanie zamku Moszna - CENA, BILETY

Zwiedzanie zamku Moszna z rodziną Adamsów

Upiorna i ekscentryczna Rodzina Addamsów została opisana w komiksach Charlesa Addamsa, który publikowanego w tygodniku The New Yorker w latach 1938-1988. Później na tej podstawie stworzono serial i film o tym samym tytule. Obecnie wielkim hitem jest serial o przygodach mrocznej córki Gomeza i Mortici – Wednesday. Jeśli lubicie się bać i jesteście fanami rodziny Adamsów to mamy dla was ciekawe wydarzenie, jakim jest zwiedzanie rezydencji rodziny Adamsów.

Spotkanie z Wednesday na zamku Moszna

Zwiedzanie odbędzie się na zamku Moszna. W tym czasie piękny zamek przejdzie metamorfozę, aby wszyscy zwiedzający mogli się poczuć jak w rezydencji Addamsów. Po zamku oprowadzać zwiedzających będą sami gospodarze i ich upiorni przyjaciele, którzy pokażą gościom zamkowe korytarze, pokoje, strychy i piwnice. Opowiedzą również wiele ciekawych historii o rezydencji i jej niesamowitych lokatorach, nie tylko tych ludzkich, ale również tych upiornych i potwornych. Jeśli chcecie spotkać się z Wednesday i jej nieco straszną rodziną to będziecie mieć taką okazję już wkrótce, ponieważ wydarzenie odbędzie się 27-28.10.2023. Zwiedzanie jest dostosowane zarówno dla młodszych, jak i starszych fanów. W pierwszej opcji zwiedzania (dedykowanej dla osób młodszych oraz ich rodziców) będzie nieco mniej strasznie, ale bardzo zabawnie.

Upiorne zwiedzanie zamku Moszna - CENA, BILETY

Wycieczka po zamkowych komnatach utrzymana w klimacie horroru i (przede wszystkim) humoru, trwa około 60 minut, w godzinach 17:00 – 18:30. W jednej grupie zwiedza maksimum 25 osób.

Cena biletu – 55 złotych / osoba. Drugi wariant przygotowany jest dla osób dorosłych, które nie boją się upiorów i piwnic. Wycieczka wzbogacona będzie o dodatkowe straszne elementy, w tym przede wszystkim przejście przez upiorną zamkową piwnicę, całość zwiedzania potrwa około 75 minut. Maksimum 15 osób w grupie. Wejście w godzinach 19:00 – 21:00. Cena biletu – 65 złotych / osoba. W obu wariantach wejścia grup odbywają się co 15 minut. Wejściówki można zakupić na 27 lub 28 października 2023 r.

Upiorne atrakcje przygotowała dla odwiedzających Agencja Artystyczno-Eventowa 5 Żywiołów. Która organizuje również ciekawe wydarzenia dla fanów Harry'ego Pottera.

Wednesday: arcytrudny QUIZ dla fanów! Czy uważnie oglądałeś serial?

Pytanie 1 z 10
Ile lat ma główna bohaterka w pierwszym sezonie serialu?