Zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: internet

Gry

The Sims 4: konie, owce i kozy w grze. Kiedy premiera? Ile kosztuje nowy dodatek?

2023-06-22 13:20

Jeśli kochacie zwierzęta, to pokochacie też nowy dodatek do gry The Sims 4. Chociaż gra ma już 9 lat to nie starzeje się i cieszy dużą popularnością wśród graczy. Dodatki wydawane do tej gry urozmaicają rozgrywkę, powodując, że pomimo upływu czasu nie nudzi się graczom. Sprawdźcie, co znajdziecie w najnowszym dodatku do The Sims 4: Horse Ranch.

Co zawiera dodatek The Sims 4: Stadnina koni?

Nie ulega wątpliwości, że gra The Sims to jedna z najpopularniejszych gier symulacyjnych na świecie. Chociaż swoją premierę gra miała 2014 roku to nowe rozszerzenia i dodatki powodują, że gra nie traci na popularności. Najnowszy dodatek do gry spodoba się miłośnikom zwierząt.

Dodatek Stadnina Koni w The Sims 4 nie ogranicza się tylko do wprowadzenia koni do rozgrywki. W The Sims 4: Horse Ranch (ang. Stadnina Koni) znajdziecie wiele zwierząt hodowlanych, takich jak: konie, owce i kozy!

Zwierzęta to nie jedyna nowość, która pojawi się w dodatku. Według oficjalnego przecieku w The Sims 4: Horse Ranch znajdzie się znacznie więcej ciekawych dodatków, które urozmaicą rozgrywkę.

W nowym dodatku gracze będą mogli stworzyć własne ranczo, na którym zajmą się uprawą ziemi i hodowlą zwierząt. Praca na wsi oznacza wiele nowych obowiązków. Trzeba dbać o to, aby zwierzęta na farmie były szczęśliwe i czyste, zapewnić im pokarm, zbierać koński nawóz do uprawianych roślin i wytwarzać nektar na sprzedaż. Gdy pracy będzie za dużo można także zatrudnić pomocnika. Simowie będą mogli zamieszkać w tradycyjnej chacie lub dużej czerwonej stodole.

Rozbudowano również możliwość interakcji i budowania więzi ze zwierzętami. Mieszkające na ranczu zwierzęta mogą stać się przyjaciółmi Sima. Konie w grze mają wiele specjalnych interakcji zarówno z Simami, jak i innymi końmi. Konie można zdobyć na kilka sposobów, ratując je lub kupując, na ranczu mogą się również rodzić źrebaki! Sima można nauczyć jazdy konnej, a swoich podopiecznych trenować by nauczyły się skakać przez przeszkody. Zdolne konie i jeźdźcy mogą nawet zdobywać nagrody w ośrodku jeździeckim. Na farmie można hodować również urocze miniaturowe kozy i owce.

Żyjący na farmie Simowie mogą udać się do miasta, aby spotkać się z przyjaciółmi w barze, rozerwać się w sali tanecznej lub trenować w parku jeździeckim. Simowie mogą także organizować również biesiady i potańcówki, na terenie własnej posiadłości.

Dla graczy, którzy zamówią dodatek do 31 sierpnia, czeka dodatkowa zawartość cyfrowa Rockin' Rancher. „Zafunduj swojemu Simowi odrobinę relaksu po ciężkim dniu pracy dzięki gitarze rezonansowej, kole wozu i rustykalnemu fotelowi bujanemu.”

The Sims 4: Stadnina Koni – premiera i cena

Na chwilę obecną w wyciekach nie podano dokładnej daty premiery. Wynika z nich jednak, że najprawdopodobniej nowy dodatek do Sims 4 dostępny będzie najprawdopodobniej 20 lipca 2023.

Nie podano jeszcze ceny dodatku, ale można się sugerować, że będzie on kosztował podobnie jak poprzednie o podobnej zawartości, czyli ok. 40 USD (ok. 160 zł)

Jakim typem turysty jesteś? Sprawdź już teraz! [QUIZ]

Pytanie 1 z 6
Gdzie chcesz podróżować?