The sims 4

The Sims 4: kolejne akcesoria do odebrania za darmo! Wprowadzą nas w klimat wiosny i lata

2024-03-15 12:07

The Sims 4 prawdziwie nas ostatnio rozpieszcza! Ledwo ukazały się Kryształowe Cudeńka, już możemy cieszyć się kolejną, ciekawą ofertą od twórców gry. Tym razem udostępniają nam oni pewien dodatek... za darmo! Czas na jego pobranie jest jednak ograniczony, więc trzeba się spieszyć! Więcej na ten temat przeczytacie w poniższym artykule.

EA udostępniło za darmo wyjątkowe DLC do The Sims 4! The Sims™ 4 Zabawa na podwórku Akcesoria możecie odbierać już teraz za równiutkie 0.00 zł! Ponadto na Steamie oraz w Epic Games Store rozpoczęły się już wiosenne wyprzedaże gier.

The Sims™ 4 Zabawa na podwórku Akcesoria - opis gry

Poniższy opis pochodzi ze strony www.ea.com i jest oficjalnym opisem gry.

Ochłodź się na świeżym powietrzu!

Umieszczenie nowej ślizgawki pozwoli Simom ochłonąć i pochwalić się swoimi umiejętnościami. Mogą wykonywać różne sztuczki przed obserwującymi, na przykład udawanie ucieczki przed szczękami rekina. Dodaj nieco mydła, w końcu wszystko jest lepsze z odrobiną baniek!

Przygotuj dekoracje pod gołym niebem Spersonalizuj przestrzeń dekoracyjnymi światełkami lub zestawem roślin doniczkowych. Niech Twoi Simowie zachwycą gości kolorowymi meblami do patio. Nie zapomnij o kojących uszy dzwonkach wietrznych lub karmnikach, aby dopełnić wystroju cichego zakątka Simów.

Odpręż się w luźnych ubraniach Czas przebrać się w ciuchy stworzone do relaksacji! Twoi Simowie mogą się odprężyć dzięki kreacjom, które idealnie sprawdzą się w czasie leniwego popołudnia ze szklanką mrożonej herbaty.

The Sims™ 4 Zabawa na podwórku Akcesoria - ZA DARMO. Do kiedy można odebrać?

Dodatek możecie odebrać przez miesiąc - promocja zakończy się 13 kwietnia o godzinie 19:00. DLC pobierzemy bez problemu na PC, konsolę PlayStation 4 i Xbox One.

Jaki prezent kupić fanowi The Sims 4? W poniższej galerii znajdziecie kilka naszych podpowiedzi!

The Sims 4 - QUIZ dla fanów! Czy jesteś prawdziwym koneserem gry?

Pytanie 1 z 10
Jak wpisać kod do The Sims 4?
LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle