Last of Us Part 3

i

Autor: Sony PlayStation

The Last Of Us

The Last Of Us Part 3: Znamy pierwsze szczegóły i nowe postacie?

2024-03-19 7:25

Chociaż Sony i Naughty Dog nie zabrało jeszcze oficjalnego stanowiska w sprawie premiery trzeciej części mocno wyczekiwanego The Last Of Us, to nowe informacje mogą ucieszyć fanów. Jeden z insiderów wspomina o nowych postaciach oraz rozpoczęciu głównego etapu filmowania jeszcze w tym roku.

Naughty Dog za sprawą wypuszczenia The Last Of Us w 2013 roku podbiło serca graczy, a ostatnia produkcja HBO mocno rozjuszyła oczekujących fanów na kontynuację przygód Ellie. Znany insider już jakiś czas temu poinformował graczy, że aktorzy jeszcze w 2023 roku przystąpią do nagrywania kwestii dialogowych oraz będą uczestniczyć w sesjach motion capture. Tym razem studio Sony ma sprawić rzekomo fanom serii ogromną niespodziankę, ponieważ główna bohaterka miałaby doczekać się towarzystwa, aż pięciu nowych postaci.

Według podanych informacji przez ViewerAnon, producenci gry mieliby wprowadzić do The Last Of Us paru nowych, ciekawych bohaterów, oczywiście przy tym wszystkim nie zapominając o Ellie. Historia ocalonych opowiadałaby o ich próbie przetrwania w nieznanym mieście, a za bazę posłużyłby im wiktoriańskim dom.

Nowymi bohaterami The Last Of Us Part III mieliby być:

  • Mason - Były żołnierz, który będzie musiał zmierzyć się ciężkimi decyzjami dotyczących osób w grupie,
  • Val - Przywódca grupy,
  • Lucas - Miły bohater, który będzie rozwijał relację z innymi młodymi ocalałymi. Za tą miłą postacią ma się jednak kryć „ciemna strona”,
  • Gracie - Kobieta w wieku 18-25 lat,
  • Ezra - Antagonista. Główny rywal Val'a w walce o przywództwo.

Chociaż nic nie zostało potwierdzone, to nowy wątek fabularny, z nowymi postaciami mógłby być bardzo intrygujący. Po mocno kontrowersyjnej, drugiej części TLoU fani ponownie liczą, że Naughty Dog pozytywnie ich zaskoczy. Z pewnością trzecia odsłona z serii mogłaby przedstawić świat, jako ten, który już o wiele bardziej zaadaptował się do istniejących warunków. Życie w ogromnych miastach miało swoje plusy, jak i minusy, które zdarzyliśmy poznać. Czyżby nastał czas na opowiedzenie historii ludzi starających przeżyć się na własną rękę?

Legendarni złodzieje samochodów z Wołomina złapani! „Lala” i „Góral” w rękach policji

Quiz dla najsprytniejszych. Znasz odpowiedzi na podchwytliwe pytania?

Pytanie 1 z 10
Środa Popielcowa zawsze wypada 20 lutego