The Last of Us 2

i

Autor: Sony

The Last of Us

The Last of Us Part 3 jest bezpieczne. Drugi sezon serialu HBO z ważną informacją dla graczy

2024-02-23 7:28

Serial HBO na podstawie gry The Last of Us odniósł ogromny sukces, a seria jest chwalony za doskonałą obsadę i szacunek, jaki okazuje pierwowzorowi. Pierwszy sezon serialu był dynamicznym doświadczeniem, które obejmowało całą narrację TLoU z 2013 roku, a teraz nadchodzi drugi sezon, który przedstawi złożoną historię.

W ostatnich miesiącach sporo rozmawiało się o nowym sezonie The Last of Us, ponieważ na tym etapie mógłby on przybrać dowolny kształt, jeśli chodzi o sposób, w jaki Naughty Dog i HBO będą chcieli przedstawić historię kontynuacji. Jednak ostatnie plotki mogą w końcu rzucić światło na to, którą drogą podążą scenarzyści. Plotki te wskazują, że narracja drugiej gry może wymagać wielu sezonów, aby ją w pełni opisać. Jeśli to prawda, ulgę może przynieść świadomość, że serial nie będzie opierał się na fabule The Last of Us 3.

Czytaj też: Naughty Dog potwierdza spinoff gry z Tommym, bratem Joela

Serial The Last of Us Part II nie zostanie opowiedziany w jednym sezonie

Omówienie całej historii pierwszego Last of Us w jednym sezonie było trudnym zadaniem dla serialu, ale było to słuszne, biorąc pod uwagę jego prostą i liniową konstrukcję. Teraz plotki zdają się potwierdzać, że narracja z Part 2 będzie wykraczać poza jeden sezon.

Czytaj też: The Last of Us Part 3 — Data premiery, fabuła i postacie. Wszystko, co wiemy o nowej grze

Jest to popularna plotka, a Neil Druckmann, współtwórca The Last of Us i scenarzysta zarówno gier, jak i serialu, często sugeruje, że pragnie, aby wydarzenia z drugiej gry wykraczały poza jeden sezon. Ważność tego twierdzenia została wzmocniona dopiero niedawno, gdy renomowany znawca branży Daniel Richtman stwierdził, że drugi sezon serialu będzie obejmował tylko siedem odcinków.

Narracja The Last of Us 2 jest znacznie dłuższa i wieloaspektowa niż w jej poprzedniczce, która sama w sobie została ujęta w dziewięciu odcinkach, co niemal potwierdza, że wydarzenia z drugiej gry zajmą co najmniej dwa sezony, zanim zostaną w pełni ujęte w serialu.

Czytaj też: Znamy pierwotne zakończenie The Last of Us Part II! Główna bohaterka miała zginąć

Neil Druckmann również głośno wypowiadał się na temat chęci stworzenia The Last of Us 3, oficjalnie potwierdzając istnienie projektu na początku lutego. Sukces serialu HBO The Last of Us mówi sam za siebie, jednak długie okresy między sezonami powinny oznaczać, że The Last of Us 3 zyska sławę, na jaką zasługuje, zanim nieuchronnie zostanie zaadaptowana do telewizji.

Małgorzata Maier była gwiazdą Big Brothera. Szok czym teraz się zajmuje!

Nazywasz się fanem PlayStation? Rozwiąż nasz QUIZ i przekonaj się, czy jesteś godzien tego miana!

Pytanie 1 z 12
Który z tych kontrolerów PlayStation NIE jest fikcyjny?