Screen ze zwiastuna Tales of the Shire  / Weta Workshop

i

Autor: Screen ze zwiastuna Tales of the Shire / Weta Workshop

Gry

Tales of the Shire. Nowa gra ze świata Władcy Pierścieni!

2023-09-22 9:48

Osoby, które lubią wspaniały świat Śródziemia stworzony przez J.R.R. Tolkiena, zapewne zainteresuje nowa gra w tym uniwersum. Przedstawiciele firmy Private Division, we współpracy z Wētā Workshop, zapowiedzieli grę o tytule Tales of the Shire. Czy będzie to gra, w której gracze będą mogli doświadczyć sielankowego życia hobbitów? Sprawdźcie, co już wiadomo na temat tej produkcji.

Nowa gra ze świata Władcy Pierścieni - Tales of the Shire

Wszystko wskazuje na to, że fani tolkienowskiego uniwersum będą mieli okazję zagrać w nową grę osadzoną w świecie Śródziemia – a dokładniej w Shire. Nowa produkcja tworzona jest przez Private Division, we współpracy z Wētā Workshop. Niestety udostępniony zwiastun gry i krótki opis nie zdradzają zbyt wiele o samej produkcji.

Żyj jak Hobbit w Tales of the Shire – nowej, poruszającej grze ze świata Władcy Pierścieni - czytamy na oficjalnej stronie twórców gry.

Wszystko wskazuje na to, że będzie to gra inna niż dotychczasowe produkcje w świecie znanym z książek Tolkiena. Zamiast toczyć epickie walki z orkami i goblinami przyjdzie nam spróbować sielskiego życia hobbita. Na razie zapowiada się, że nowa gra będzie symulatorem hobbiciego życia w Shire. Nie da się ukryć, że jest to bardzo ciekawa alternatywa dla fanów Władcy Pierścieni. Udział Wētā Workshop w projekcie może oznaczać, że na graczy czekają piękne widoki i lokacje. Ta firma słynie ze wspaniałych efektów specjalnych i pracowała przy wielu filmach i serialach. Również w dziełach Petera Jacksona. Najnowsze projekty od Wētā Workshop to Avatar: Istota wody, M3gan. Premiera Tales of the Shire ma odbyć się w 2024 roku i być dostępna na PC i konsole.

Jak dobrze znasz uniwersum "Władcy Pierścieni"? QUIZ, który rozwiążą tylko prawdziwi znawcy!

Pytanie 1 z 7
Jak miał na imię Gollum?
Władca Pierścieni: QUIZ