Czarodziejka z Księżyca - mega QUIZ. Sprawdź którą czarodziejką jesteś?

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=rmre4cGOZpM Zdjęcie poglądowe

Manga i Anime

Sailor Moon QUIZ. Sprawdź, którą czarodziejką jesteś!

2024-02-26 15:43

Sailor Moon i jej koleżanki były bohaterkami, jakich dziś nie spotyka się często! Serial opowiadał o młodej dziewczynie, która zyskuje wyjątkową moc i musi uratować Ziemię przed zagładą z rąk parszywych złoczyńców. Usagi Tsukino powróciła również w filmie, który można wciąż oglądać na Netflixie. Jesteście ciekawi, którą czarodziejkę przypominacie? Możecie to sprawdzić już teraz!

Emitowany od roku 1990 na antenie Polsatu i Polsatu 2 serial "Czarodziejka z Księżyca" był niezwykle popularny wśród dzieciaków. Teraz, chociaż jesteśmy dorośliśmy, to wciąż lubimy powspominać dawne czasy i wspaniałe bohaterki. Riot Games również inspirowało się serialem i stworzyło skórki Czarodziejek Gwiazd dla niektórych bohaterek w uniwersum League of Legends.

Oczywiście, nie każdy był fanem Usagi Tsukino. Niektórzy kibicowali jej ślicznym, mądrym, lojalnym i zabawnym koleżankom! Którą czarodziejką jesteś? Specjalnie dla fanów przygotowaliśmy mały psychotest.

Nagrywał film. Sam stał się jego bohaterem

Czarodziejka z Księżyca - mega QUIZ!

Chcesz wiedzieć, którą czarodziejką z Sailor Moon jesteś? Wystarczy, że odpowiesz na kilka naszych prostych pytań! Test znajdziecie poniżej. Życzymy miłej zabawy!

Sailor Moon, Czarodziejka z Księżyca - MEGA QUIZ dla fanów. Sprawdź, którą czarodziejką jesteś!

Pytanie 1 z 10
Wybierz kolor: