GTA 6

i

Autor: farantube

GTA VI

Fan GTA 6 przerwał program telewizyjny i domagał się odpowiedzi od Rockstar, kiedy premiera gry?

2023-08-22 12:32

Rockstar Games pomimo natarczywych próśb najbardziej zagorzałych sympatyków wciąż nie postanowił odnieść się do oficjalnej daty premiery Grand Theft Auto VI. Najwidoczniej nie wszyscy potrafią wytrzymać bez tej wiedzy, ponieważ w ostatnim programie o tematyce niemieckiej piłki nożnej, jeden z fanów szturmem dostał się na wizję, żądając od deweloperów odpowiedzi w sprawie GTA VI.

Żyjąc w XXI wieku można nieustannie być świadkami wielu dziwnych i niezrozumiałych zachowań, szczególnie w internecie oraz szeroko pojętym świecie influencerów. Najwidoczniej branża gier nie jest od tego wolna, ponieważ jak widać, wielu fanów stało się bardzo niecierpliwych i w naprawdę desperacki sposób chcą dowiedzieć się nieco więcej od Take-Two oraz Rockstar Games w sprawie Grand Theft Auto VI. Najnowszym wybrykiem jednego z fanów było szturmowanie niemieckiego programu piłkarskiego w celu poszukiwania odpowiedzi od deweloperów gry.

Fan GTA 6 szturmuje program Bundesligi

Można założyć, że już niemalże wszystkie informacje w sprawie GTA VI są ujawnione, bo przecież miejsce akcji ma ponownie zabrać graczy do Vice City, pokierujemy w niej przygodami dwóch protagonistów, a potencjalna data premiery jest zaplanowana na koniec 2024 lub początek 2025 roku. Dodatkowo niektórzy fani mają nadzieję, że biorąc pod uwagę nijakie ogłoszenie dotyczące portu Red Dead Redemption na Nintendo Switch, Rockstar będzie musiał działać i ostatecznie ogłosić GTA VI. W tym chciał pomóc jeden fan, który ponownie wziął sprawy w swoje ręce.

Fan GTA VI postanowił w Niemczech zepsuć odcinek Doppelpass z 20 sierpnia – niemieckiego programu telewizyjnego o kolejce meczów Bundesligi z tego tygodnia. Co ciekawe to nie pierwszy raz, kiedy ten konkretny fan to zrobił. Dwa lata temu zepsuł on odcinek teleturnieju „Hit the Star” w swojej ojczyźnie, żądając odpowiedzi na temat daty premiery GTA 6.

Mężczyzna wtargnął na plan Doppelpass i przerwał wyraźnie zdezorientowanym gospodarzom – w tym byłemu kapitanowi Bayernu Monachium Stefanowi Effenbergowi. Jego pytania nie są tak słyszalne, jak ostatnim razem, ale można usłyszeć, jak mówi „Vice City”, gdy jeden z gospodarzy wylewa na niego wodę.

Oczywiście niektórzy fani uznali to za dość zabawne, że mężczyzna znów uderzył i zadaje te same pytania dwa lata później, natomiast inni byli zdezorientowani, dlaczego tym razem skupił się na programie poświęconym piłce nożnej. Jak wspomniano, wszyscy wciąż czekamy na oficjalne szczegóły od Rockstar i jest nadzieja, że dostaniemy "coś" jeszcze w tym roku. Do tego czasu zalecamy jednak nie szturmować programów telewizyjnych.

Nagrywał film. Sam stał się jego bohaterem

QUIZ dla fanów GTA! Jak dobrze pamiętasz tę kultową serię gier Rockstar Games?

Pytanie 1 z 11
W którym roku została wydana gra GTA V?