PYRKON 2023

Pyrkon 2023 trwa! Co się dzieje w Poznaniu podczas Festiwalu Fantastyki? Oto atrakcje!

2023-06-17 9:31

Jesteśmy na Pyrkonie! Wielkie święto fanów fantastyki trwa od piątku 16 czerwca do niedzieli 18 czerwca włącznie! Na odwiedzających czeka moc wielkich atrakcji. Każdy znajdzie tu coś dla siebie! Co się dzieje w Poznaniu podczas Festiwalu Fantastyki? Koncerty, stoiska, larpy i sesje rpg na żywo oraz wiele, wiele więcej!

Pyrkon 2023 to rozrywka dla całej rodziny!  W powyższej galerii znajdziecie zdjęcia zaledwie kilku stanowisk i stoisk, które przygotowano dla fanów fantastyki z całej Polski. Na to wydarzenie warto było czekać rok! Bilety na Pyrkon 2023 można kupić nawet w trakcie trwania imprezy! Dostępne są na stronie eBilet.pl. Ceny pakietu dla dorosłego uczestnika zaczynają się od Od 169,00 zł! Nie musicie brać udziału w całym wydarzeniu, wystarczy wybrać dogodny dla siebie dzień w weekend. Bilet na Pyrkon 2023 jednodniowy na sobotę lub niedzielę kupimy już za 90 złotych! Nic więc dziwnego, że ludzie czekali długie godziny, by rozpocząć zabawę. Tak wyglądała kolejka do wejścia, która ustawiła się w piątek 16 czerwca w Poznaniu! Zobaczcie galerię!

Pyrkon 2023 - cosplay. Czy trzeba się przebrać?

Na Pyrkon 2023 nie trzeba mieć specjalnego stroju. Warto jednak o tym pomyśleć, by poczuć się wśród odwiedzających festiwal niczym prawdziwa gwiazda! Z osobami, które maja najlepsze stroje każdy chce robić sobie zdjęcia! Mile widziani na festiwalu są również nastolatkowie i dzieciaki, dlatego to świetne miejsce, by spędzić rodzinny weekend. Pyrkon zaprasza w swoje progi uczestników już od 6 roku życia! Dzieciaki do 12 roku życia mogą również skorzystać ze specjalnych wejściówek umożliwiających im wejście za pół ceny! Nastolatkowie - powyżej 13 roku życia, którzy nie mają jeszcze 18 lat, by wejść na teren festiwalu potrzebują pisemnej zgody rodzica lub opiekuna.

Wiedźmin: Stary Świat

Pyrkon 2023 - najlepsze przebrania

To już tradycja, że podczas Pyrkonu obywa się konkurs cosplay, dlatego uczestnicy licznie przybywają w strojach. Wygrać można wspaniałe nagrody! Specjalnie dla was przygotowaliśmy galerię, w której możecie zobaczyć najlepsze przebrania uczestników konwentu! Zdjęcia możecie zobaczyć poniżej.

Wiedźmin: Stary Świat na Pyrkon 2023

Podczas wydarzenie odbyła się również premiera gry planszowej Wiedźmin: Stary Świat. Uczestnicy mogli spotkać się i porozmawiać z jej twórcami, jak również zobaczyć, jak wygląda rozgrywka. Oczywiście na Pyrkon 2023 pojawiło się wiele postaci z serii gier Wiedźmin od CD Projekt Red. Te kostiumy robią wrażenie!

Wiedźmin: do jakiej wiedźmińskiej szkoły byś należał? QUIZ!

Pytanie 1 z 8
Wybierz styl walki: