PS Plus

i

Autor: Wallpaper Cave

PS Plus

PS Plus Czerwiec 2024. Sony wskrzesza legendarną markę! Fani czekali na nią 10-lat

2024-06-11 7:51

W ramach corocznej promocji Days of Play PlayStation ujawniło, że w przyszłym miesiącu trzy gry na PS2 trafią do PS Plus Premium — a jedna z nich z pewnością spodoba się fanom określonej serii platformówek...

Na konsolach Sony PlayStation przez generacje mogliśmy być świadkami mnóstwa dobrych gier ekskluzywnych, a szczególnie tych z gatunku przygodówek. Mowa tutaj o Little Big Planet, Ratchet & Clank, czy zapomnianej przez japońskiego giganta serii Sly Cooper. Czy ten powróci na PlayStation 5? W zasadzie już powrócił!

Czytaj też: PS Plus Czerwiec 2024 z potężnym ciosem wymierzonym prosto w graczy. Jest ostro!

SlyCooper powraca do życia?

Nie wiem, czy macie podobnie jak ja, ale w serii Sly Cooper zakochałem się od pierwszego zagrania. Przygody sympatycznego szopa będą raczej pamiętać nieco starsi gracze, ponieważ ostatnia część wyszła w 2013 roku na PlayStation 3 oraz PS Vita — co ciekawe te sięgają teraz astronomicznych kwot i są łakomym kąskiem dla kolekcjonerów.

Więc odpowiadając na pytanie z nagłówku, zgadza się, w pewnym sensie Sly Cooper wreszcie pojawi się na PS5. Sly Cooper and the Thievius Raccoonus – w Europie znany po prostu jako Sly Raccoon 11 czerwca dołączy do innych gier w ramach usługi PlayStation Plus Premium, a mowa tutaj o: Tomb Raider Legend i Star Wars: The Clone Wars.

Warto dodać, że Według niektórych raportów Sly Cooper ma powrócić na PS5, jednak te plotki nie mają swojego pokrycia od 2022 roku. Wielu fanów chciałoby, aby grą ponownie zajęli się nią ludzie z Sucker Punch Productions, szczególnie po świetnym Ghost of Tsushima. Pytanie tylko, czy duży sukces gry nie zmotywuje Sony do wypuszczenia kolejnej części? Oficjalne raporty Sony wspominają jedynie, że trwają prace nad nową grą Sly Cooper, jednak można zakładać, że nie jest ona priorytetem.

Miejmy jednak nadzieje, że prędzej czy później będzie nam dane ponownie zapoznać się z przygodami wesołego szopa trudzącego się "skradaniem".

5 najtrudniejszych gier wszech czasów na PS5, XBOX i PC! Doprowadzą was do szewskiej pasji

Nazywasz się fanem PlayStation? Rozwiąż nasz QUIZ i przekonaj się, czy jesteś godzien tego miana!

Pytanie 1 z 12
Który z tych kontrolerów PlayStation NIE jest fikcyjny?