Pierogi, Wiedźmin i Lewandowski. Co zawodnicy League of Legends wiedzą o Polsce?

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=Z2BXKmxQ03w Zdjęcie poglądowe

League of Legends

Pierogi, Wiedźmin i Lewandowski. Co zawodnicy League of Legends wiedzą o Polsce?

2023-03-31 18:13

Co zawodnicy League of Legends wiedzą o Polsce? Z okazji finału Ultraligi 31 marca Zero Tenacity oraz Orbit Anonymo zmierzyły się nie tylko na Summoner's Rift. Zawodnicy wzięli udział w specjalnym quizie... o Polsce. Co wiedzieli, a kiedy strzelali? Uwaga! Przy tym materiale można umrzeć ze śmiechu!

Ultraliga: co zawodnicy League of Legends wiedzą o Polsce? 

Co zawodnicy Zero Tenacity oraz Orbit Anonymowiedzą o Polsce? Z okazji finału przygotowano specjalny quiz, w którym wzięli udział. Większość z nich strzelała w kolejnych pytaniach, inne były dla nich wyjątkowo łatwe, a jeszcze inne... po prostu ich pogrążyły! Co okazało się najtrudniejsze? Mało kto z uczestników wiedział, że polski herb to biały orzeł w koronie. 'Gołąbki', zdarzało się pomylić ze 'szczurami', a Mariusz Pudzianowski i Adam Małysz są dla młodych zawodników postaciami z zamierzchłej przeszłości.

Nie zawsze było jednak fatalnie! Wielu zawodników próbowało polskich pierogów. Grali również lub oglądali Wiedźmina i postać Geralta z Rivii była im świetnie znana. Wszyscy potrafili powiedzieć również, jak na imię ma Lewandowski. Ale za to wszyscy narzekali... że mamy zimną wiosnę! Quiz możecie zobaczyć w poniższym nagraniu.

Uczestnik „The Voice Kids” do Cleo: - Ekran spłaszcza pani wygląd

Wednesday: arcytrudny QUIZ dla fanów! Czy uważnie oglądałeś serial?

Pytanie 1 z 10
Ile lat ma główna bohaterka w pierwszym sezonie serialu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE