Meet at Rift powraca w letniej odsłonie! Kiedy i gdzie się odbędzie?

i

Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

League of Legends

Meet at Rift w Łodzi. Spotkaj Marvecca i inne gwiazdy już w czerwcu!

2023-05-31 9:11

Znany społeczności gier Riot Games festiwal Meet at Rift powraca w letniej edycji. Po raz kolejny odbędzie się w Łodzi, w centrum EC1 w Hali Maszyn. Wydarzenie rozpocznie się 30 czerwca i potrwa do 2 lipca. Partnerami wydarzenia ponownie zostali Alior Bank Polska wraz z Mastercard.

Dotychczas odbyły się dwie edycje Meet at Rift, które zaskarbiły sobie sympatię fanów gier i nie tylko. Premierowo event odbył się w sierpniu ubiegłego roku, w łódzkim EC1. Wówczas bramy wydarzenia przekroczone zostały ponad 13 000 razy. To pokazało organizatorom, agencji GAM3RS_X, że jest to inicjatywa warta kontynuacji. Druga odsłona festiwalu zawitała zimą tego roku do Warszawy, gdzie wypełniła całą halę EXPO XXI. Oba wydarzenia dostarczyły mnóstwo gamingowych emocji, fantastycznych wspomnień i stały się miejscem integracji fanów gier, rodzin i partnerów biznesowych związanych z branżą gamingową, a co więcej na stałe wpisały się w kalendarz gamingowych wydarzeń.

Meet at Rift powraca w letniej odsłonie! Kiedy i gdzie się odbędzie?

i

Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

Meet at Rift - kiedy i gdzie w czerwcu 2023?

Trzecia edycja festiwalu Meet at Rift ponownie zawita do Łodzi i odbędzie się w EC1 Hala Maszyn. Datę rozpoczęcia festiwalu wyznaczono na piątek, 30 czerwca i potrwa on do niedzieli 2 lipca. Potrwa on 3 dni i będzie to doskonałe rozpoczęcie tegorocznych wakacji oraz okazja do kolejnego spotkania się i doświadczenia przygotowanych niespodzianek przez organizatorów. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Meet at Rift w czerwcu 2023 - atrakcje

Wzorem poprzednich edycji na przybyłych gości będzie czekać moc atrakcji, a wśród nich znajdą się między innymi: rozgrywki esportowe na scenie głównej, strefy free to play na których wygrać będzie można cenne nagrody, spotkania z topowymi gamingowymi influencerami czy konkurs cosplay. Organizatorzy za cel postawili sobie rozwijanie tego formatu i wysłuchując głosów społeczności dodawanie nowych atrakcji i aktywności. O tych na pewno będzie jeszcze głośno.

Już teraz zapowiedzieć można konferencję community MaR Talks, na której poruszana będzie problematyka polskiej sceny esportowej, a zaproszeni goście pochylą się nad wieloma wątkami, które nurtują społeczność i podmioty branżowe. W ubiegłym roku jej pierwsza edycja odbiła się szerokim echem w polskim ekosystemie esportowym.

Naszym celem było stworzenie wydarzenia, które na stałe wpisze się w harmonogram eventów i będzie dobrze kojarzone przez community. Cel osiągnęliśmy. Cały czas wsłuchujemy się w społeczność, dostrzegamy jej potrzeby i angażujemy chcąc nieustannie zwiększać liczbę atrakcji i aktywności na evencie. Już teraz możemy się pochwalić współpracą z twórcami Gadają o esporcie, Veggim i Nevarienem, którzy mocno zaangażowali się w rozwój festiwalu, czego efektem są wspólne działania na rzecz Meet at Rift. Jesteśmy przekonani, że letnia edycja festiwalu zaskoczy wielu gości i dowiezie nowych wrażeń - mówi Karolina Diakowska, General Manager GAM3RS_X.

Oliwier Kałużny nową gwiazdą Friza. Osiągnie wielki sukces!

Na mapie eventów gamingowych Meet at Rift wdarł się do czołówki, gdzie po IEM Katowice oraz PGA Poznań jest trzecim największym wydarzeniem tego typu - skupiającym się na określonej grupie community. Dlatego też kolejna odsłona festiwalu będzie otwarciem nowego sezonu. Partnerami najbliższej edycji Meet at Rift ponownie zostali Alior Bank wraz z Mastercard. Bank od trzech lat posiada w swojej ofercie Konto dla graczy. Dodatkowo we współpracy z Mastercard przygotował zestaw specjalnych nagród, które szczególnie przypadną do gustu wszystkim graczom - hardware dla graczy, kody cyfrowe do najpopularniejszych konsol, maskotki i gadżety z wielu gier. Zdobędziesz je, płacąc Kartą dla Graczy - Debit Mastercard. Partnerami medialnymi festiwalu Meet at Rift na ten moment zostali Polsat Games, Radio Eska oraz Wirtualna Polska.

ARCYTRUDNY quiz o... Muminkach! Sprawdź swoją wiedzę z dzieciństwa!

Pytanie 1 z 10
Buka w języku szwedzkim to: