Wednesday

LEGO Wednesday to byłby hit? Fani są zachwyceni! [ZDJĘCIA]

2024-03-01 10:11

Wednesday podbiła nasze serca w 2022 roku. Nowy serial Netflixa pokochali nie tylko dorośli! Młodsze pokolenie z przyjemnością obserwowało poczynania kilka od nich lat starszej dziewczyny, która stała się godną naśladowania bohaterką, a nie tylko mroczną córką rodziny Addamsów. Powstanie nowe LEGO Wednesday ? Ten projek otrzymał poparcie 10 tysięcy osób!

Jesteście fanami serialu Wednesday? W takim razie z pewnością spodoba wam się ten niesamowity projekt! Na internetowej stronie LEGO IDEAS pojawił się bardzo ciekawy projekt. Czego? Chodzi o zestaw pokoju Ophelia Hall z serialu Wednesday! W przedstawione propozycji składa się on z 2312 elementów oraz oczywiście zawiera figurki Wednesday i Enid. Dzięki Temu moglibyśmy odtwarzać sceny, które miały miejsce między przyjaciółkami. Twórcą tego imponującego zestawu jest użytkownik Brickmax. Tworząc projekt nie zapomniał wprowadzić do niego wielu istotnych szczegółów z serialu, które sprawiają, że efekt jest magiczny. Tę i wiele innych propozycji LEGO możecie zobaczyć klikając tutaj.

Szpital psychiatryczny "Zofiówka" w Otwocku. Jakie tajemnice skrywa?

Wednesday - oficjalne klocki LEGO

Na ten moment nie wiadomo, czy trwają próby negocjacji Netflixa i firmy Lego w kwestii stworzenia klocków Wednesday. Nik jednak nie byłby przesadnie zaskoczony, gdyby oficjalne zestawy trafiły wkrótce do sprzedaży! Jak mogłaby być ich cena? Tu już musimy przygotować się na spore koszty, jak uczy nas doświadczenie z Lego Władca Pierścieni. Zakup zestawu Rivendell, to koszt 2399,99 złotych. Warto jednak pamiętać, że on skierowany jest do osób pełnoletnich i składa się z 6167 elementów!

Wednesday: arcytrudny QUIZ dla fanów! Czy uważnie oglądałeś serial?

Pytanie 1 z 10
Ile lat ma główna bohaterka w pierwszym sezonie serialu?