Lego Disney Castle

i

Autor: LEGO

LEGO

LEGO — Najlepsze zestawy na prezent w 2024 r. Niedrogie wybory dla dorosłych i młodych fanów

2024-03-14 7:19

Wielkimi krokami zbliżamy się do świąt Bożego Narodzenia, czyli okresu, w którym wspólnie zasiądziemy do stołu i będziemy oczekiwać mikołaja z prezentami! Jeśli ukradkiem podejrzeliście jeden z listów oraz dowiedzieliście się, że ktoś bliski marzy o wspaniałym zestawie LEGO, to w artykule przedstawimy pięć ciekawych możliwości.

Spis treści

  1. LEGO Choinka
  2. LEGO Zamek Disney
  3. LEGO Hogwart Zamek
  4. LEGO Wieniec Bożonarodzeniowy
  5. LEGO Sanie Świętego Mikołaja

Gdy zbliża się sezon świąteczny, w powietrzu wypełnia się oczekiwanie i zaczynamy fantazjować o najlepszych świątecznych zestawach i prezentach Lego. Szczególnie na uwagę zasługuje model choinki oraz Sanie Świętego Mikołaja – ale wszystkie zestawy zawarte w tym artykule przynoszą radość i zachwyt. Klocki Lego to ponadczasowy prezent, który od samego początku sprawia radość osobom w każdym wieku. W tym przypadku skupimy się tylko i wyłącznie na tematyce bożonarodzeniowej, które mogą Wam posłużyć jako fantastyczny prezent świąteczny. Na tej liście każdy znajdzie coś dla siebie. Oto najciekawsze wybory zestawów Lego dla dorosłych i dzieci.

LEGO Choinka

Święta Bożego Narodzenia nie byłyby takie same bez choinki, prawda? Podobnie jak prawdziwą, możesz ozdobić choinkę Lego kolorowymi ozdobami i świeczkami. Jest to konstrukcja 2 w 1, dzięki której możesz zbudować jedno duże drzewo lub dwa mniejsze. Wyższe drzewo ma 30 cm wysokości, średnie 23 cm, a małe 16 cm. Ten zestaw zawiera 748 elementów i uważamy, że jest bardzo przystępny cenowo. Choinka Lego to obowiązkowy zestaw, który sprawi, że w Twoim domu zapanuje świąteczna atmosfera!

 Lego Christmas Tree

i

Autor: LEGO

LEGO Zamek Disney

Święta Bożego Narodzenia przywołują obrazy siedzenia na sofie, napychania twarzy czekoladkami i oglądania klasyki Disneya. Podobnie jak Boże Narodzenie, ten zestaw emanuje czystą magią. Zestaw składa się z imponujących 4837 elementów i 8 minifigurek zarówno z klasycznych filmów Disneya, jak i bardziej współczesnych. W zestawie znajdują się Kopciuszek, Książę z Bajki, Królewna Śnieżka, Książę Florian, Księżniczka Tiana, Książę Naveen, Roszpunka i Flynn Ryder.

Ten zestaw jest nie tylko pięknie szczegółowy, ale także pełen odniesień do Disneya. Istnieje wiele poziomów, każdy pełen magicznych pomieszczeń. W Wielkiej Sali Balowej Kopciuszek i Książę z Bajki mogą tańczyć walca na obrotowym parkiecie, a w kolejnym pomieszczeniu znajduje się zaczarowany kominek z obracającym się kołem.

Lego Disney Castle

i

Autor: LEGO

LEGO Hogwart Zamek

Wyobraź sobie Boże Narodzenie w Hogwarcie! Budzisz się w świąteczny poranek i widzisz stos prezentów. Jednym z nich jest ręcznie robiony sweter od pani Weasley, czysta magia! Zamek Lego Hogwart jest pełen zachwycających nawiązań do serii o Harrym Potterze. Konstruujesz Bijącą Wierzbę wraz z rozbitym Fordem Anglią. Zbuduj statek Durmstrang i latający powóz Beauxbatons oraz zwiedzaj kultowe miejsca, takie jak Komnata Tajemnic i klasa eliksirów.

Lego Hogwarts Castle

i

Autor: LEGO

LEGO Wieniec Bożonarodzeniowy

Podobnie jak choinka, wieniec bożonarodzeniowy Lego to zestaw 2 w 1. Możesz wybrać jeden z dwóch wzorów wieńców: jeden ozdobiony dużą czerwoną kokardką lub drugi wykonany ze świec zbudowanych z cegieł. Piękno klocków Lego polega na ich trwałej jakości — nie musisz się martwić, że się zepsują jak prawdziwy wieniec. Co więcej, możesz zmieniać projekty z roku na rok, dodając odrobinę nowości do swojego świątecznego wystroju.

Lego Christmas Wreath

i

Autor: LEGO

LEGO Sanie Świętego Mikołaja

Sanie Świętego Mikołaja z klocków Lego to pięknie wykonana konstrukcja, wypełniona zabawkami i prezentami, takimi jak gitara, narty i pluszowy miś. Minifigurka Świętego Mikołaja wraz z listą niegrzecznych i grzecznych dzieci dodaje świątecznego akcentu tej kompaktowej konstrukcji. Dlaczego nie ustawić go obok choinki Lego, aby stworzyć najlepszą bożonarodzeniową dioramę Lego?

Lego Santa Sleigh

i

Autor: LEGO
Debata o Polsce 1 część

QUIZ PRL. Święta Bożego Narodzenia w czasach PRL-u. Sprawdź w tym quizie, co o nich wiesz

Pytanie 1 z 10
Sznurek, którym przewiązywano zawijane w papier prezenty zrobiony był:
Święta w PRL