LEGO Bricktales - screen ze zwiastuna

i

Autor: internet / Screen ze zwiastuna LEGO Bricktales VR

Gry

LEGO Bricktales. Fani klocków otrzymają wersję gry na VR!

2023-12-08 14:55

Fani klocków już wkrótce będą mogli układać rozbudowane światy z LEGO, nie martwiąc się o przestrzeń w mieszkaniu i późniejsze sprzątanie klocków. Na rynku pojawi się specjalna wersja gry LEGO Bricktales, która przeniesie układanie klocków do wirtualnej rzeczywistości. Zobaczcie zwiastun gry LEGO w VR.

Klocki LEGO kochają miliony osób, to świetna rozrywka dla osób w każdym wieku. Firma produkująca klocki doczekała się już swoich komiksów, filmów i gier. Najnowsza gra LEGO Fortnite ma szanse być kolejnym hitem na rynku gier komputerowych. Już wkrótce olbrzymie budowle z klocków LEGO będzie można składać w wirtualnym świecie, nie przejmując się ograniczoną przestrzenią. Zobaczcie nowy zwiastun gry VR

Gra na VR - LEGO Bricktale

LEGO Bricktales nie jest nową grą, jej premiera odbyła się w zeszłym roku i gra została bardzo dobre oceny od graczy. To, co się zmieni w grze to fakt, że gra będzie teraz dostępna na VR. Nowa odsłona pozwoli graczom eksplorować i budować światy LEGO w wirtualnej rzeczywistości.

„Wyrusz ze swoim małym robotem na niezapomnianą wyprawę przez piękne, pieczołowicie zbudowane dioramy LEGO w poszukiwaniu inspiracji, by pomóc dziadkowi odnowić jego zaniedbany park rozrywki. Podróż poprowadzi cię przez gęstą dżunglę, zalane słońcem pustynie, gwarny miejski zakątek, strzelisty średniowieczny zamek i tropikalne wyspy na Karaibach. Pomagaj zamieszkującym je figurkom, rozwiązując łamigłówki, i odblokowuj nowe umiejętności, które pozwolą ci lepiej poznać wszystkie światy wraz z ich licznymi tajemnicami.” - czytamy w opisie gry.

Każda diorama LEGO oferuje szereg miejsc, w których możesz swobodnie korzystać z intuicyjnej mechaniki budowania klocek po klocku. Odświeżona gra w wersji VR niewątpliwie pozwoli graczom jeszcze lepiej „zanurzyć się” w świat klocków. Warto dodać, że gra działać będzie nie tylko na goglach Meta Quest 3 ale również na poprzedniej generacji urządzeń VR od Google: Meta Quest 2 oraz Quest Pro. Zobaczcie najnowszy zwiastun gry w wersji VR.

QUIZ Sprawdź, czy pamiętasz najsłynniejsze gry z lat 80. i 90.

Pytanie 1 z 11
Jak nazywa się brat Mario?
Tramwaj LEGO w Warszawie