Team Heretics

i

Autor: Photo by Wojciech Wandzel/Riot Games

LEC 2024

LEC 2024: Polacy z Team Heretics grają dalej! SK Gaming na kolanach! Co z MAD Lions KOI?

Początek kwietnia dla wszystkich biało-czerwonych fanów League of Legends nie należał do najłatwiejszych, ponieważ moment po wystartowaniu fazy play-off LEC Spring 2024 byliśmy już o krok od pożegnania się z aż 4-Polakami. Czy Team Heretics i MAD Lions KOI pozostali w rozgrywkach? Tego dowiecie się w tym artykule.

Zarówno MAD Lions KOI, jak i Team Heretics nie sprostało zadaniu w pierwszym etapie fazy play-off Wiosennego Splitu LEC 2024. Chociaż ci pierwsi ledwo ukończyli fazę zasadniczą z sukcesem, tak dyspozycja tych drugich w meczu z Team BDS mogła nieco rozczarować fanów Heretyków. Finalnie jedna przegrana nie przekreśla jeszcze możliwości zdobycia tytułu najlepszej drużyny League of Legends w Europie, tak więc tematem dnia było, czy Trymbi, Jankos, Zwyroo oraz Fresskowy pozostaną w grze?

Zobacz też: League of Legends. Jaka jest najlepsza postać dla początkujących? Gracze zabrali głos. Będziecie zaskoczeni!

LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle

LEC 2024: Mecz Team Heretics vs. SK Gaming 2.04.2024 - WYNIKI

Łatwo już było! Teraz przyszła pora na walkę o wszystko. 2 kwietnia wszyscy polscy reprezentanci czekali na swoje mecze ostatniej szansy. TH rozegrało trzy mecze przeciwko SK Gaming, bo pierwszy z nich przegrali - rywal okazał się po prostu lepszy. Na szczęście, głównie dzięki fenomenalnym wyczynom Martina "Wundera" Nordahla Hansena i naszego polskiego środkowego Artura "Zwyroo" Trojana, kolejne dwa starcia przebiegły już na korzyść Polaków.

LEC 2024:  Mecz MAD Lions KOI vs GIANTX 2.04.2024 - WYNIKI

Fresskowy i MAD Lions KOI stoczyli prawdziwie zawziętą walkę o swoje miejsce w dalszych rozgrywkach. Wygrali 2 do 1, ale pierwsza mapa nie była do nich łaskawa. Dzięki temu przez kolejne dni będziemy mogli kibicować wszystkim naszym rodakom w LEC!

LEC 2024. Wiosenny split. Team Heretics - kiedy następne mecze?

Kolejne mecze trójki naszych reprezentantów w LEC z pewnością nie będą należały do łatwych. Drużyna Jankosa będzie musiała ponownie zmierzyć się z Fnatic, które przegrało 1 kwietnia z G2. Nie warto się jednak załamywać i tracić nadziei. TH już raz pokazało, że jest w stanie pokonać były zespół Trymbiego.

MAD Lions KOI będzie musiało natomiast na pszczoły, bo czeka ich ostra wymiana umiejętności na arenie z Vitality.

Arcane QUIZ — Sprawdź, ile pamiętasz z serialu Netflix na podstawie League of Legends

Pytanie 1 z 12
Kto uczynił Mel najbogatszą osobą w Piltover?