Hwei - nowa postać w League of Legends. Co już o nim wiemy? Pierwsze informacje!

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

League of Legends

League of Legends. Jaka jest najlepsza postać dla początkujących? Gracze zabrali głos. Będziecie zaskoczeni!

2024-04-02 14:21

Jakie są najłatwiejsze postacie w League of Legends? To pytanie zadają bardzo często osoby, które dopiero chcą dołączyć do tej niezwykle popularnej gry. Odpowiedź nie wydaje się oczywista, bo każdy z nas ma swoje preferencje. Gracze LoLa są jednak zgodni, że istnieje postać, która nadaje się absolutnie dla każdego początkującego!

Ta dyskusja powraca raz na jakiś czas i tym razem wybrzmiała na Reddicie. Gracze zastanawiali się, która postać jest najlepsza dla tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki na Summoner's Rift. Gra rankingowa dostępna jest dopiero od 30 poziomu przywoływacza. Ponadto musimy mieć 21 posiadanych bohaterów. Mamy więc trochę czasu, by opanować przynajmniej jedną z postaci względnie dobrze i spróbować swoich sił na kilku innych. Ale szybko zorientujecie się, że ten czas mija niemal błyskawicznie! Kogo więc użytkownicy Reddita proponują na początek? Gdy jeden z użytkowników poprosił o wybranie najłatwiejszego z bohaterów, gracze LoLa byli zgodni, jak nigdy na arenie! DEFINITYWNIE - Garen.

LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle

Jakie są najłatwiejsze postacie w League of Legends?

Garen jest potomkiem szanowanego rodu Obrońców Korony, któremu powierzono trzymanie pieczy nad Demacią i jej ideałami. Jego zbroja odporna jest na magię więc  jest przygotowany na odbieranie wszelkiego rodzaju ataków. Fani LoLa wiedzą również, że jego młodszą siostrą jest Lux. Jeśli faktycznie chcecie zaczynać przygodę od gry na górnej alei, to zdecydowanie wybór Garena jest rozsądnym rozwiązaniem. Wśród wymienianych przez użytkowników Reddita bohaterów na początek, na TOP sprawdzą się również Olaf lub Warwick.

Zobacz też: LEC 2024: Jedna z największych drużyn kończy z dywizją League of Legends po prawie dekadzie

Dla osób, które chciałby spróbować sił jako wspierający, na start polecamy natomiast... Nami. Ta królowa podwodnych głębin nie tylko zadaje obrażenia, lecz również może potężnie leczyć swoich sojuszników, więc szybko poczujecie się niezwykle ważną częścią drużyny. Równie dobrym wyborem będzie więc Sona. Asha, pani lodowych strzał, to natomiast dobry wybór dla każdego początkującego ADC a jeśli nie ona? To tylko Miss Fortune!

Jeśli chcecie przejąć środek, to spróbować możecie się jako Annie, lub wcześniej już wspominana - Lux.

Arcane QUIZ — Sprawdź, ile pamiętasz z serialu Netflix na podstawie League of Legends

Pytanie 1 z 12
Kto uczynił Mel najbogatszą osobą w Piltover?