League of Legends MSI 2024. Wkrocz w nieznane. Polski zwiastun wydarzenia już w sieci! [WIDEO]

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=V6Bfgrcg8vs Zdjęcie poglądowe

League of Legends

League of Legends MSI 2024. Wkrocz w nieznane. Polski zwiastun wydarzenia już w sieci! [WIDEO]

2024-04-18 11:04

Mid-Season Invitational to jedno z najważniejszych wydarzeń dla fanów League of Legends. Tegoroczna edycja odbędzie się w Chinach. Do sieci trafił oficjalny zwiastun wydarzenia - również w języku polskim! Co możemy zobaczyć? Sprawdźcie!

MSI 2024 odbędzie się w Chengdu, w Chinach w dniach: 1-19 maja. Ciekawostką jest fakt, że w Chinach ostatni raz MSI odbywało się w 2016 roku. Wtedy zwyciężył Faker i T1, którzy już pół roku wcześniej zdobyli mistrzostwo świata. O tytuł MSI rywalizują mistrzowie każdego konkurencyjnego regionu, a także wicemistrzowie głównych regionów. Tegorocznym hasłem MSI 2024 LOL jest "wkrocz w nieznane". Przed wielką szansą stanie 12 drużyn. W nowym zwiastunie możemy poznać trochę szczegółów wydarzenia! Jest on również dostępny w języku polskim!

MSI 2024 2024 - gdzie oglądać

Czemu MSI jest tak ważne? Zgodnie z planem działania dotyczącym e-sportu na rok 2024 opublikowanym przez Riot, drużyna, która wygra MSI 2024, uzyska gwarantowane miejsce na Worlds. Relację z MSI 2024 z polskim komentarzem będziemy mogli obejrzeć na YouTube Polsat Games.

Zobacz też: League of Legends Worlds i MSI w 2024 r. doczekają się ogromnych zmian. Sprawdź, co zmieni Riot

Arcane QUIZ — Sprawdź, ile pamiętasz z serialu Netflix na podstawie League of Legends

Pytanie 1 z 12
Kto uczynił Mel najbogatszą osobą w Piltover?
LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle