Kot cosplayer podbija internet. Przebierał się już za Frodo i Wiedźmina! [WIDEO]

i

Autor: https://www.instagram.com/cat_cosplay/ Zdjęcie poglądowe

Cosplay

Kot cosplayer podbija internet. Przebierał się już za Frodo i Wiedźmina! [WIDEO]

2024-02-27 13:37

Bycie cosplayerem to kawał ciężkiej pracy. Musisz nie tylko przygotować swój kostium lecz również lubić w nim występować przy każdej możliwej okazji, zadbać o jego zdjęcia i wideo dobrej jakości a potem... zaczynasz szykować nowy kostium. No chyba, że... jesteś kotem. To nie żart - ten puszysty cosplayer podbija internet!

cat_cosplay to profil, który pokazuje najlepsze kocie kostiumy w tym uniwersum! Koci modele nie maja może trudnego zadania - muszą głównie grzecznie siedzieć w epickich strojach, które są dla nich przygotowywane. Nie da się jednak ukryć, że to oni przykuwają uwagę! Jeśli zastanawialiście się kiedyś, jak Frodo lub Gerat wyglądaliby jako puchate zwierzaki, to teraz możecie to po prostu zobaczyć. Co więcej, zadbano również o tło i kociaków nie oglądamy po prostu w domowym zaciszu lecz w przygotowanych do tego celu dekoracjach.

Zobacz też: Królewna Śnieżka i jej macocha istniały naprawdę. Sprawdź, kim były i gdzie znajduje się grób królewny z baśni braci Grimm

Radio Eska: Profesor McGonagall z serii filmów o Harrym Potterze na starych zdjęciach. Aktorka od młodości zachwycała urodą!

Kot cosplayer podbija internet. Przebierał się już za Frodo i Wiedźmina!

Poniżej możecie zobaczyć kilka kocich stylizacji, które faktycznie robią wrażenie nie tylko na fanach fantasy. Wiedźmińska zbroja pełna jest detali, jak ćwieki, którymi ją nabijano, nie zapomniano również o medalionie. W stroju Froda zadbano o klimatyczną, hobbicią kamizelkę, zielony płaszcz i broszę z Lothlorien, by koci model wyglądał niczym jeden z członków Drużyny Pierścienia. To oczywiście nie jedyne stylizacje! Na Instagramie zobaczycie również kociego modela jako między innymi:

  • Thor
  • Spider-man
  • Loki

Zobacz też: Harry Potter. Bohaterowie książek J.K. Rowling jako psy! Wyglądają idealnie!

QUIZ: fantastyczne koty. Pamiętasz imiona wszystkich?

Pytanie 1 z 7
Kot Hermiony Granger nazywał się?