KFC rozdaje grę Kentucky DUO za darmo!  Jak można ją zdobyć?

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

KFC rozdaje tę grę zupełnie za darmo! Jak można ją zdobyć?

2023-03-29 12:47

Kentucky DUO to gra, która stworzona została specjalnie dla miłośników krótkich karcianek. Bawić będziecie mogli się z przyjaciółmi, jak również dziećmi. Chcecie otrzymać grę Kentucky DUO za darmo w KFC? Sprawdźcie jak to zrobić i do kiedy trwa promocja! Szczegóły przeczytacie w tym artykule!

Masz ochotę na odrobinę zabawy? KFC stworzyło specjalną grę dla swoich fanów. Grę Kentucky DUO otrzymać można przy zakupie dwóch kubełków chrupiącego kurczaka. A jak w nią grać? To bardzo proste!

Każdy z graczy dostaje na start jedną kartę , a pozostałe leżeć powinny w jednym miejscu na stosie. Gracze próbują znaleźć i wskazać ten sam symbol ze stosu na swoich kartach. Ten, kto znajdzie parę -  zabiera kartę. Zwycięzcą Kentucky DUO zostaje  osoba, która uzbiera ich jak najwięcej. Dziecinnie łatwe? To dobrze! Gra idealnie sprawdzi się dzięki temu zarówno na imprezach i posiadówkach, jak również podczas wakacyjnych podróży, wycieczek, czy odpoczynku na plaży.

Kentucky DUO - od kiedy do dostania w KFC?

Chcecie otrzymać grę Kentucky DUO za darmo w KFC? Promocja rozpoczyna się 28 marca! Obejmuje zarówno zamówienia na miejscu w restauracji jak i te w dostawie do domu. Warto się spieszyć, bo liczba gier jest ograniczona, a promocja potrwa do wyczerpania zapasów. Karty do gry Kentucky DUO otrzymamy zamknięte są w eleganckiej puszce z logo marki.

KFC rozdaje grę Kentucky DUO za darmo!  Jak można ją zdobyć?

i

Autor: fot. mat. pras Zdjęcie poglądowe
Polska Wiklina najlepsza na wielkanocne koszyki

Władca Pierścieni: ARCYTRUDNY QUIZ dla fanów. 10 na 10 mają tylko mistrzowie!

Pytanie 1 z 10
Jeden, by wszystkie odnaleźć, Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE