Henry Cavil zostanie SuperTatą! Aktor spodziewa się pierwszego dziecka z Natalie Viscuso

2024-04-16 11:12

Henry'ego Cavilla raczej nikomu nie trzeba przedstawiać, ponieważ zagrał on ukochanego przez wszystkich fanów w Polsce Wiedźmina. I chociaż serial nie spełnił oczekiwań fanów, aktor podbił serca na całym świecie. Teraz dowiadujemy się, że wraz ze swoją dziewczyną spodziewają się pierwszego dziecka!

Spis treści

  1. Henry Cavil zostanie tatą!
  2. Kim jest Natalie Viscuso?
  3. Dalsze plany Henry'ego Cavilla

Henry Cavil zostanie tatą!

Podczas premiery nowego filmu zatytułowanego The Ministry of Ungentlemanly Warfare, Henry Cavil, gwiazda m.in. Człowieka ze stali potwierdził Access Hollywood, że on i jego dziewczyna Natalie Viscuso spodziewają się pierwszego dziecka. „Jestem tym bardzo podekscytowany” – powiedział.

Czytaj też: Wiedźmin: Głos Geralta z Rivii ostro o wyborach twórców serialu. „Nie rozumiem ich”

Kim jest Natalie Viscuso?

Cavill i Viscuso upublicznili swój związek w 2021 roku. Viscuso jest wiceprezesem Vertigo Entertainment, firmy produkcyjnej zaangażowanej w takie projekty jak It, Five Nights at Freddy's i The LEGO Movie.

Dalsze plany Henry'ego Cavilla

Warto również dodać, że aktor niedawno opuścił dwie najbardziej znane marki: DC Extended Universe, którego wznowienie odbywa się pod kierunkiem Jamesa Gunna z Davidem Corenswetem w roli Supermana, oraz Netflixowej serii Wiedźmin, w której to Liam Hemsworth zastąpi Cavilla w roli Geralta z Rivii. To oczywiście nie oznacza mniejszej aktywności Cavilla, ponieważ ten wraz z partnerką współpracują przy uruchomieniu nowej serii – Warhammer 40,000 – we współpracy z Amazonem.

WIEDŹMIN 3 PEŁEN ABSURDU?! 5 RZECZY, KTÓRE SIĘ TOTALNIE NIE UDAŁY | To Się Kręci #19

Pasujesz bardziej do świata Wiedźmina, czy Cyberpunka 2077? Ten QUIZ to sprawdzi!

Pytanie 1 z 9
W jakim miejscu mieszkasz?