Harry Potter: mali Snape, Bellatrix i Umbrige. Śmierciożercy jako dzieci pokazane przez AI!

i

Autor: Est News / https://www.instagram.com/p/Ct75NbGSo84/ Zdjęcie poglądowe - mała i duża Bellatriks

Harry Potter

Harry Potter: mali Snape, Bellatriks i Umbrige. Czarne charaktery jako dzieci pokazane przez AI!

2023-07-04 11:16

Harry Potter podbił świat już wiele lat temu. Chłopiec Który Przeżył, jest wciąż nie tylko rozpoznawalny, lecz stał się chyba najpopularniejszym czarodziejem wszechczasów (wybacz mi te słowa Gandalfie!). Nic więc dziwnego, że wciąż lubimy oglądać ciekawe przeróbki zdjęć i obrazków związanych ze światem J.K.Rowling. Co mam dla was? Tak wyglądaliby śmierciożercy jako dzieci!

Śmierciożercy, to zwolennicy Czarnego Pana, którzy stanęli przy jego boku zarówno, gdy znajdował się u szczytu swojej potęgi, jak również wtedy, gdy powrócił do żywych za sprawą mrocznego rytuału do którego wykorzystał krew Harry'ego Pottera (jeśli nie pamiętacie tego zdarzenia, to czas, żebyście od nowa przeczytali 'Czarę Ognia'!). Do tych najsłynniejszych popleczników Voldemorta należeli między innymi Malfoyowie i Bellatriks Lestrange. Zanim jednak zostali czarnymi charakterami, to byli przecież... dziećmi! Jak mogli wyglądać, jako dzieci? AI stworzyła specjalne portrety, które ukazują Śmierciożerców w nieco słodszej odsłonie... Jesteście ciekawi? Zdjęcia znajdziecie w poniższej galerii!

Harry Potter - Dziedzictwo Hogwartu

W lutym 2023 roku do sprzedaży trafiła oficjalna gra ze świata magii zatytułowana Dziedzictwo Hogwartu. Fani spędzili miliony godzin przed konsolami i komputerami poznając okolice słynnej szkoły czarodziejów i wypełniając magiczne zadania. Nic więc dziwnego, że zasiana w dzieciństwie przez książki i filmy magii wybuchła w nas ponownie. Na co teraz czekają fani? Oczywiście na nowy Harry Potter serial HBO!

Harry Potter - QUIZ z zaklęć. Czy znasz wszystkie?

Pytanie 1 z 10
Jak brzmi zaklęcie sprzątające?
Natalia Lesz jest sobowtórem Wisławy Szymborskiej?
Listen on Spreaker.