GTA VI

i

Autor: peakpx https://www.peakpx.com/en/hd-wallpaper-desktop-egcpw/download/1920x1080

GTA VI

GTA VI — 5 grudnia będzie wielkim dniem dla fanów serii. Wielki ogłoszenie!

2023-12-04 7:30

Ten długo wyczekiwany moment już prawie nadszedł. Mniej więcej w ciągu najbliższego tygodnia będziemy mogli zobaczyć pierwszy oficjalny zwiastun Grand Theft Auto VI od Rockstar Games. Z informacji podanych od insiderów możemy szykować się na konkretne daty.

Spis treści

  1. GTA VI ze zwiastunem w drugim tygodniu grudnia
  2. Rockstar oficjalnie potwierdza datę premiery pierwszego zwiastuna GTA VI

Minęło ponad dziesięć lat od ostatniej dużej gry z serii Grand Theft Auto studia Rockstar Games. Oczywiście, jeśli nie wliczymy w to różne porty i remastery, mniej lub bardziej udane. Do tej pory amerykańskie studio musiało borykać się z niesławnymi wyciekami z rozgrywki, a fani wykorzystywali jedynie spekulacje jako stałe źródło rzekomych informacji. Na szczęście Rockstar ogłosiło, że pierwszy zwiastun GTA VI pojawi się na początku grudnia 2023 roku. Oczywiście łatwo jest wzbudzić entuzjazm w związku z tym nadchodzącym pokazem, ponieważ czekaliśmy na niego całą dekadę. Jednakże rozsądnie byłoby nieco wyciszyć nasze oczekiwania, na wypadek, gdybyśmy otrzymali jedynie fragment rozgrywki i logo. Ten ma najprawdopodobniej konkretny termin.

Czytaj też: GTA VI i Cyberpunk 2077 połączone w jednej grze. „Nowy Blade Runner” wygląda świetnie

GTA VI ze zwiastunem w drugim tygodniu grudnia

Mimo że mądrze jest nie dać się ponieść emocjom, fani GTA po wycieku najnowszych informacji od znanego informatora ze świata Rockstar Games, Tez2, wpadli w euforię. Według niego zwiastuna GTA VI możemy spodziewać się w piątek, weekend lub najwyżej we wtorek po gali The Game Awards 2023.

Czytaj też: Cyberpunk 2077 z dużymi planami na przyszłość. CD Project RED odsłania karty. To jeszcze nie koniec

Jak podaje również Rockstar Universe, nowy tydzień wydarzeń w GTA Online potrwa do 11 grudnia (a nie jak zwykle jeden tydzień). Prawdopodobnie zwolni to miejsce na ogłoszenie GTA VI i będzie gotowe na następną aktualizację zawartości.

Rockstar oficjalnie potwierdza datę premiery pierwszego zwiastuna GTA VI

Oficjalnie pierwszy zwiastun Grand Theft Auto VI ujrzymy 5 grudnia 2023 roku!

Kiss - największe przeboje legendy rocka

Nazywasz się fanem PlayStation? Rozwiąż nasz QUIZ i przekonaj się, czy jesteś godzien tego miana!

Pytanie 1 z 12
Który z tych kontrolerów PlayStation NIE jest fikcyjny?