Fortnite Winterfest

i

Autor: Epic Games

Fortnite

Fortnite Winterfest 2023. Kiedy premiera, skiny i zadania. Wszystko, co wiemy o wydarzeniu

2023-12-13 8:40

Fortnite co roku stara się wprowadzić swoich graczy w zimowy nastrój za sprawą świątecznej imprezy o nazwie Winterfest. Ostatnie informacje od insiderów pozwalają nam oszacować, kiedy tegoroczne wydarzenie powinno zostać wyemitowane oraz jakich skinów możemy oczekiwać.

Spis treści

  1. Fortnite Winterfest, czyli ostatnie wydarzenie w 2023 roku
  2. Kiedy rozpocznie się Fortnite Winterfest 2023?
  3. Fortnite Winterfest 2023 — Karnet bojowy, skórki, V-Dolce

Fortnite OG rozpoczął się od mapy Sezonu 5 z Rozdziału 1, ale z biegiem czasu otrzymało poprawki, które przywróciły inne lokalizacje z kolejnych sezonów. Tak więc, chociaż początkowo mapa zawierała tylko obszary zielone i pustynne, ostatecznie dodano biom śnieżny w związku z aktualizacją sezonu 7. Sezon OG wkrótce się zakończy i w ostatecznej fazie został zaktualizowany, aby zawierał przedmioty i lokalizacje inspirowane sezonem 9 oraz sezonem X. Rozdział 1 Sezon 7 był poświęcony tematyce zimowej z mnóstwem skórek zimowo-świątecznych. Ponieważ nadchodzący rozdział w Fortnite rozpocznie się na początku grudnia, możliwe, że Epic Games doda kilka nowych wariantów wraz z karnetem bojowym. Z tego powodu wielu fanów już zaczęło się zastanawiać, kiedy rozpocznie się wydarzenie Winterfest.

Czytaj też: Fortnite Eminem skin za darmo! Jak go zdobyć i kiedy oglądać koncert rapera?

Fortnite Winterfest, czyli ostatnie wydarzenie w 2023 roku

ShiinaBR, znana osoba ujawniająca przecieki w społeczności Fortnite, poinformowała, że aktualizacja v28.01 zostanie wydana w połowie grudnia i będzie zawierać długo oczekiwaną zawartość Winterfest. Sezon OG w Fortnite zakończy się 2 grudnia, a kolejny rozdział rozpocznie się następnego dnia. Prawdopodobnie aktualizacja będzie dostępna 12 grudnia, więc wydarzenie Winterfest będzie mogło rozpocząć się z dniem 13 grudnia.. To jednak tylko szacunki oparte na ubiegłych latach i informacjach, które dotychczas wyciekły.

Czytaj też: Fortnite 2 grudnia zasmuci wszystkich graczy na całym świecie. To koniec

Kiedy rozpocznie się Fortnite Winterfest 2023?

Według informatorów, Fortnite Winterfest 2023 rozpocznie się w środę, 13 grudnia o 9:00 czasu polskiego

Przez ostatnie kilka lat Fortnite umożliwiał fanom otwieranie prezentów codziennie, zaczynając 12 dni przed Bożym Narodzeniem. Nie wiadomo jednak, czy Epic Games będzie kontynuować tę samą tradycję w tym roku.

Czytaj też: Fortnite: Darmowe skiny na listopad w 2023 roku. Jak zdobyć darmowe skórki w grze Epic Games?

Fortnite Winterfest 2023 — Karnet bojowy, skórki, V-Dolce

W zeszłym roku gracze mogli odblokować mnóstwo przedmiotów kosmetycznych, w tym świetnie wyglądające skórki, takie jak Arctic Adeline i Sled Ready Guff. Z pewnością gdy pojawi się nowa aktualizacja, eksploratorzy danych będą pracować w pocie czoła, próbując znaleźć jak najwięcej informacji na temat nadchodzących nagród i przedmiotów kosmetycznych związanych z Winterfest.

Czytaj też: Fortnite — darmowe V-Dolce! Jak zdobyć?

Tańczące z promocjami 28.11.2023

QUIZ dla fanów GTA! Jak dobrze pamiętasz tę kultową serię gier Rockstar Games?

Pytanie 1 z 11
W którym roku została wydana gra GTA V?