Cyberpunk 2077

i

Autor: CD Project RED

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 z dużymi planami na przyszłość. CD Project RED odsłania karty. To jeszcze nie koniec

2023-11-30 9:14

Cyberpunk 2077, chociaż z początku gra dla wielu niepotrzebna, tak aktualnie stała się dla CD Project RED tym, czym przez wiele lat był Wiedźmin 3: Dziki Gon. Produktem, którym warto się chwalić i korzystać z ogromnego uniwersum. Po dodatku Widmo Wolności fani myśleli, że to już koniec opowieści z dystopijnego świata, jak widać, polskie studio nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa.

To nie koniec Cyberpunk 2077. Potwierdza CD Project RED

Michał Nowakowski - szef ds. marketingu w CD Projekt - podczas konferencji dla inwestorów przekazał, że uniwersum Cyberpunk 2077 zostanie wzbogacone o film lub adaptację serialową typu live-action. Chociaż te informacje mogły uszczęśliwić fanów dystopijnego świata Night City, tak entuzjazm został bardzo szybko ostudzony. Z najnowszych informacji wynika, że obu tych produkcji na pewno nie zobaczymy w 2024 roku. - Nie omawiamy tutaj konkretów, ale jedną z ogłoszonych rzeczy, które nie ukażą się przyszłym roku, ale będą rozwijane lub przesunięte na jeszcze następny. Jest to projekt tworzony we współpracy z Anonymous Content - tłumaczył Michał Nowakowski.

Czytaj też: Wiedźmin 4 Polaris będzie lepszy od GTA VI i wyznaczy standardy w branży? CD Project RED obiecuje jakość

Warto dodać, że za główną część prac odpowiedzialne będzie wspomniane Anoymous, firma, która w dorobku ma szereg znanych i cenionych produkcji, takich jak „Detektyw” oraz „Mr. Robot”, a także filmy: „Zjawa” czy „Spotlight”. Niestety ze wstępnych informacji wiemy, że projekt jest na bardzo wczesnym etapie rozwoju, co może zwiastować odległy termin premiery filmu lub serialu ze świata Cyberpunka 2077.

Czytaj też: Wiedźmin 4 Polaris blisko oficjalnej zapowiedzi? CD Project RED potwierdza świetną wiadomość

Podczas konferencji nie zabrakło również pytań odnośnie serii anime „Edgerunners”. I tutaj obyło się bez dobrych wieści. - Nie zapowiedzieliśmy drugiego sezonu anime Edgerunners. Z tego też powodu nie możemy komentować premiery w 2024 roku ani w żadnym innym terminie. Mamy ambicję, aby zrobić więcej w dziedzinie animacji, ale mówiliśmy o tym już wielokrotnie w przeszłości”. - wyjaśnia szef ds. marketingu w CD Projekt.

Czytaj też: GTA VI i Wiedźmin 4 idą tą samą drogą. Rockstar Games bierze przykład z CD Project RED

Poza tym dowiedzieliśmy się również wielu ciekawych rzeczy o nowym Wiedźminie 4. CD Project RED oficjalnie zapowiedział, że celem będzie pobicie trzeciej odsłony oraz wyznaczenia nowych standardów w grach z otwartym światem.

Czytaj też: Wiedźmin 4 Polaris — Wszystko, co wiemy o nowej grze CD Project RED. Geralt z Rivii powróci?

Wieczorny Express - Warzecha Dymek

QUIZ dla fanów Cyberpunk 2077. Sprawdź, ile pamiętasz z gry!

Pytanie 1 z 14
Kiedy odbyła się premiera gry Cyberpunk 2077?