GTA VI

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6 Preorder: Wszystko, co musisz wiedzieć o przedsprzedaży gry. Cena, premiera i więcej

2024-04-22 7:21

Aktualnie w przypadku najbardziej wyczekiwanej gry na świecie, GTA 6, trudno jest rozpoznać, które informacje są prawdziwe, a które jedynie pełną nadziei spekulacją. Każdy dzień przynosi nowe wieści na temat, podczas gdy wszyscy czekamy na pojawienie się zwiastuna z początkiem grudnia. Wygląda na to, że Rockstar Games może pokusić się o bardzo szybki preorder GTA 6.

Najnowsze informacje w sprawie Grand Theft Auto VI, który ma otrzymać pierwszy zwiastun gry już w grudniu 2023 roku, może trochę szokować. Ostatni wyciek szczegółów zamówienia preorderów u jednego z internetowych sprzedawców mógł dać jasno do zrozumienia, że już zaraz będziemy mogli sięgnąć po zamówienie przedpremierowe nowej gry Rockstar Games. 23 listopada doszło do rozmów pomiędzy fanem GTA a brytyjskim sprzedawcą Argos, z którego ten twierdził, że przedsprzedaż GTA VI rozpocznie się 12 grudnia.

Czytaj też: GTA VI. 5 rzeczy, które na pewno wiemy o nowej grze Rockstar Games

Preorder GTA VI już 12 listopada?

Chociaż może to być pomyłka, data zastępcza lub brak odpowiednich informacji w Argos, data jest już śledzona niemalże przez wszystkich fanów gry. Rockstar Games już powiedziało, że zwiastuna możemy się spodziewać na początku grudnia i miałoby to sens – a w dodatku byłoby bombą – gdyby przedsprzedaż otwierała się zaraz po zakończeniu zwiastuna.

Czytaj też: GTA VI — data premiery, zwiastun, fabuła, mapa, bohaterowie. Wszystko, co wiemy o grze Rockstar

W komentarzu z oficjalnego konta Argos na Twitterze napisano: „Poinformowano mnie, że oprogramowanie Grand Theft Auto VI na Xbox Series X|S i PlayStation 5 będzie dostępne w przedsprzedaży 12 grudnia 2023 r., co zostało nam potwierdzone przez dystrybutorów."

Czas jednak wziąć sprawę na chłodno. To wszystko może być chęcią zwrócenia na siebie uwagi, pomyłką lub nawet żartem jednego z pracowników. Aktualnie trudno to stwierdzić. Rockstar Universe, witryna internetowa poświęcona wszystkiemu, co z Rockstar Games związane, szybko zdementowała tę datę po skontaktowaniu się z infolinią sprzedawcy.

Sprzedawcy oczywiście dowiadują się wcześniej o przedsprzedażach, zwłaszcza że gra taka jak GTA VI może spowodować awarię serwerów. Na razie pozostaje nam jedynie cierpliwie czekać i zobaczyć.

Zima na Podkarpacie przyszła już w listopadzie

GTA QUIZ: Którą postacią z uniwersum gry Rockstar Games jesteś?

Pytanie 1 z 8
Które miasto nazwiesz swoim domem?