GTA VI

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6: Poznaliśmy datę premiery drugiego zwiastuna? Odkrył tajemnicę Rockstar. „Wariat”

2024-03-28 17:26

Co byście zrobili, gdyby ktoś powiedział wam, że znak na niebie, w postaci ptaków może zwiastować datę premiery drugiego zwiastuna Grand Theft Auto VI? Zgaduje, uciekacie i nie odwracacie się za siebie, ale może warto posłuchać teorii jednego z fanów.

Hype wokół GTA 6 osiągnął już szczyt, jeszcze zanim Rockstar Games wypuściło pierwszy oficjalny zwiastun w grudniu 2023 roku. Od tego czasu fani serii przeglądają każdą klatkę, próbując znaleźć ukryte przez dewelopera wskazówki i easter egg'i. Użytkownik Reddita Reckoning_2439 właśnie to zrobił, twierdząc, że stada ptaków widoczne w zwiastunie tak naprawdę informują nas o miesiącach premiery dwóch kolejnych zwiastunów Rockstar.

Czytaj też: GTA 6 na PS5 w maksymalnie 40 FPS? Bez wersji PS5 Pro może się nie obejść

Ptaki na niebie w zwiastunie GTA 6 zwiastują dwa kolejne trailery

Ptaki te można zobaczyć w dwóch pierwszych scenach filmu. Najpierw widzimy sześć ptaków krążących nad autostradą w Vice City, a zaraz po nich następuje 10 ptaków przelatujących nad płotem z drutu kolczastego. Reckoning jest przekonany, że są to wskazówki dotyczące czerwca i października, w których Rockstar opublikuje kolejne zwiastuny.

Czytaj też: GTA VI wyjdzie na PS4 i XBOX One? Rockstar Games z jasną deklaracją

Nic dziwnego, że wielu fanów uważa, że Reckoning_2439 jest wariatem, co sugeruje, że powinien zrobić sobie przerwę od Internetu i ogólnie określają ten pomysł jako „szaleństwo”. Jak zauważył jednak jeden z Redditorów, Rockstar wykorzystał księżyc do drażnienia się z fanami przed pierwszym zwiastunem. Mimo to wiara w ptaki przekazujące nam tajne informacje, jest jak na mój gust trochę zbyt bliska teorii spiskowej, więc zalecam traktować to z przymrożeniem oka, jak większość przecieków z Grand Theft Auto VI.

''ZACZYNAMY OD KACZYŃSKIEGO!'' - Komisja do PEGASUSA

GTA QUIZ: Którą postacią z uniwersum gry Rockstar Games jesteś?

Pytanie 1 z 8
Które miasto nazwiesz swoim domem?