Erling Haaland

i

Autor: laopinion https://laopinion.com/2023/08/29/erling-haaland-protagoniza-divertida-tanda-de-penales-junto-a-logan-paul-y-ksi/

Gry

Erling Haaland uwielbia „zawstydzającą” grę. Napastnik Manchester’u City zaskoczył fanów

2023-08-31 9:33

Erling Haaland to aktualnie jeden z czołowych zawodników na świecie, który już podczas pierwszego sezonu w Manchesterze City pobił rekordy oraz zgarnął najważniejsze trofea. W wolnej chwili nawet taki profesjonalista jak 23-letni Norweg lubi odprężyć się przy swojej konsoli z dobrą grą. Wybór Erlinga zaszokował oglądających jego wywiad z KSI i Loganem Paulem!

Kiedy norweski napastnik nie jest zbyt zajęty byciem jednym z najlepszych piłkarzy na świecie w klubie mistrza Premier League, Manchester City, okazuje się, że jest także zapalonym graczem. Erling Haaland już jakiś czas temu wspominał o jego drugiej pasji, po powrocie z zajęć lub meczów piłkarskich. Zwyczajnie argumentował to potrzebą oczyszczenia głowy po ciężkim dniu, a idealnie pomagają mu w tym gry wideo. Co ciekawe Norweg postanowił ujawnić swoją ulubioną produkcję pomimo stwierdzenia, że „ta gra jest zbyt zawstydzająca”.

Czytaj też: Sports Renovations: Już niedługo zagracie w grę Roberta Lewandowskiego. Gameplay zachęca do zapoznania się z tytułem

Erling Haaland „uwielbia” grać w Minecrafta

Światowi influencerzy KSI i Logan Paul w podcaście ImPaulsive, rozmawiali szczegółowo z gwiazdą futbolu, aby promować sponsoring swojej marki PRIME z Haalandem. Podczas wywiadu omawiano różne tematy, a ostatecznie przystąpiono do dyskusji na temat tego, co napastnik Manchesteru robi w wolnym czasie?

Haaland zaczął opowiadać o tym, jak jako nastolatek oglądał filmy KSI i inne treści na YouTube. Następnie KSI zapytał go, czy gra w jakieś gry wideo lub ogląda coś innego, aby się zrelaksować. Z tego wszystkiego wywiązała się ciekawa konwersacja pomiędzy Panami:

  • Tak, grałem w FIFA. Właściwie gram trochę w Minecrafta z przyjaciółmi. Naprawdę to robię, uwielbiam to” – powiedział Haaland.
  • "Chodźmy!" - odpowiedział KSI, a wszyscy się roześmiali.
  • Oni siedzą w Norwegii, a ja siedzę w Anglii i w zasadzie nie rozmawiamy o niczym” – powiedział następnie napastnik Mancherter'u City.

Najwidoczniej jeśli waszą ulubioną grą jest Minecraft to niewykluczone, że uda wam się kiedyś spotkać samego Erlinga Haalanda na serwerach. Możemy mieć nadzieje na więcej interesujących rozmów z piłkarzami, ponieważ napastnik Manchester'u City nie jest jedynym głównym sponsorem, jaki PRIME ogłosił w świecie futbolu. Marka ujawniła także sponsoring z klubami Bayernu Monachium i Arsenalu.

Fabryka Northvolt w Gdańsku

Wiedźmin 1 (2007) QUIZ. Kto to powiedział? Dopasuj cytat do postaci z gry CD Project RED!

Pytanie 1 z 10
„Pani wybaczy. Kolegę w młodości szerszeń ukąsił w ucho i jad doszedł do mózgu.”