Dungeons & Dragons. Księga gry to kopalnia pomysłów na fabułę i prawdziwa skarbnica wskazówek!

i

Autor: Oficjalna okładka książki / Canva.com Zdjęcie poglądowe

RPG

Dungeons & Dragons. Księga gry to kopalnia pomysłów na fabułę i prawdziwa skarbnica wskazówek!

2023-03-28 9:46

Od pierwszej edycji, wydanej w latach 70. ubiegłego wieku, aż po czasy współczesne z konwentami fanów, strumieniowaniem czy możliwością tworzenia własnych zasad gry, Dungeons & Dragons cieszy się niesłabnącą popularnością zarówno wśród doświadczonych, jak i początkujących graczy. Nieważne, czy jesteś już wytrawnym Mistrzem Podziemi, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki w grze, Zapomniane Krainy zawsze stoją przed tobą otworem!

Księga gry Dungeons & Dragons to kopalnia pomysłów na fabułę i prawdziwa skarbnica wskazówek, podpowiedzi oraz trików, które sprawią, że rozgrywka stanie się jeszcze bardziej emocjonująca. W książce znalazły się także wywiady z twórcami gry, ciekawostki oraz zagadki logiczne – wspaniały trening umysłowy przed rzutami na inteligencję. Są tu ponadto scenariusze kampanii oraz opisy miejsc i najpopularniejszych bohaterów z wieloświata D&D. Księga gry Dungeons & Dragons to fantastyczny prezent dla fanów gry i tytuł, który trzeba mieć na półce! 

Źródło: Opis wydawcy Harper Collins Polska 

Julita Różalska nową gwiazdą Friza. Kim jest?

Księga gry Dungeons & Dragons - kiedy dostępna? Jaka cena?

Księga gry Dungeons & Dragons będzie dostępna w dobrych księgarniach i online, również na stronie Empiku. Kupić będziemy ją mogli za 44,99 zł. Premiera książki zaplanowana jest na 12.04.2023. Mamy też dobrą wiadomość dla fanów! W przygotowaniu są już też powieści Dungeons & Dragons.

Władca Pierścieni: ARCYTRUDNY QUIZ dla fanów. 10 na 10 mają tylko mistrzowie!

Pytanie 1 z 10
Jeden, by wszystkie odnaleźć, Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE