Dragon Ball

i

Autor: Dragon Ball wiki

Dragon Ball

Dragon Ball: 30 tys. fanów oddało hołd Akirze Toriyamie. Wspaniałe obrazki!

2024-05-07 7:26

Cały świat oddaje hołd zmarłemu w zeszłym tygodniu Akirze Toriyamie, twórcy kultowej mangi i anime, Dragon Ball. Jeden z najwspanialszych miał miejsce w Argentynie, gdzie tysiące fanów zgromadziło się, aby świętować twórczość autora.

Wpływ Dragon Balla na poszczególne kraje, czy kontynenty jest trudny do oszacowania. Oryginalny serial anime i jego kontynuacja, Dragon Ball Z, wprowadziły miliony widzów w to niezapomniane medium. W związku z tym informacja o śmierci Akiry Toriyamy w wieku 68 lat wstrząsnęła całym światem. Fani i artyści opłakują niesamowitego mangakę, którego kariera wykraczała poza anime oraz mangę. Doprowadziło to do pięknych demonstracji, takich jak te, które widzieliśmy w Ameryce Południowej.

Czytaj też: Dragon Ball QUIZ. Z jakiej rasy pochodzisz? Saiyan, Shinjanin, a może Nameczanin

30 000 argentyńskich fanów Dragon Ball oddało hołd Akirze Toriyamie

W sieci pojawił się film przedstawiający ogromne zgromadzenie około 30 000 fanów w Argentynie, którzy wspólnie wykonali Genki Dama, aby upamiętnić Akirę Toriyamę. Niezwykły film, udostępniony dzięki uprzejmości RugeLaLibertad na X jasno pokazuje, jak duży wpływ wywarła praca Toriyamy na cały świat.

Czytaj też: Dragon Ball QUIZ. Jesteś bardziej jak Son Goku, czy Vegeta?

W tłumie możemy zauważyć ludzi w każdym wieku. Śpiewają, wysyłając wszystkie wibracje prosto do ducha twórcy, gdziekolwiek się on znajduje. Takie posunięcia są często postrzegane we franczyzie jako sposób na wyrażenie wspólnej energii – solidarności i siły.

Czytaj też: Dragon Ball — 6 anime dla fanów w 2024 r. Seriale w hołdzie Akiry Toriyamy

Zakręciła się łza w oku? Spokojnie, mi również. Miejmy nadzieje, że to potężne dziedzictwo będzie przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Przygotowano Strefy manga, anime, fandom

QUIZ Dragon Ball. Jak dobrze znasz Son Gohana?

Pytanie 1 z 10
W której serii Dragon Ball po raz pierwszy ujrzeliśmy Son Gohana?