Diablo 4

i

Autor: Gosunoob https://www.gosunoob.com/diablo-4/voice-actors/

Diablo

Diablo 5 szybciej niż myślimy? Prezes Blizzarda zabiera głos! „Musimy działać”

2024-03-20 7:38

Jeszcze niedawno informowaliśmy was o bardzo słabych wynikach dotyczących zainteresowania najnowszym tworem Blizzarda, który zanotował prawie 90% spadek. Diablo 4 nie pomagają również zmiany, nowe sezony oraz pierwotne założenia na rozwijanie tytułu, niebędącym grą-usługą. To najwyraźniej zauważył sam prezes firmy, ponieważ ten usilnie stara się zapewnić oraz uspokoić fanów, że na Diablo 5 nie będą czekać długo.

Ponad dekada oczekiwania na Diablo 4 po premierze trzeciej odsłony została nam zrekompensowana, jednak nie na długo. Blizzard finalnie przeliczył się z tym, że będzie on w stanie utrzymać przy sobie ogrom graczy za sprawą swoich dziwnych pomysłów z potrzebą nieustannego połączenia z internetem oraz sezonami, w których za każdym razem gracz musi tworzyć nową postać od zera. Ten temat poruszaliśmy już jednak w innym artykule, stwierdzając, że Diablo 4 to zwyczajnie nie World of Warcraft, aby żyć wiecznie. Tego samego zdania najwidoczniej jest i samo studiu, ponieważ ostatnie słowa Mike Ybarra mogą pozytywnie nastrajać sympatyków tytułu.

Czytaj też: Diablo 4 notuje prawie 90% spadek zainteresowania wśród graczy! Zmiażdżył go Baldur's Gate 3? Jakie są tego powody?

Diablo 5 z premierą szybciej, niż nam się wydaje

Takie informacje starał się przedstawić prezes Blizzarda, Mike Ybarra, który w swoim komunikacie puścił oczko do fanów. - Dzięki @DMC_Ryan! Cieszymy się, że ci się podobało. A w przyszłości nie będziecie już musieli czekać tak długo między kolejnymi tytułami. W Diablo 4 i kolejnych odsłonach czeka nas znacznie więcej! - czytamy na Twitterze Mike Ybarra

Czytaj też: Dlaczego Diablo IV to strasznie nudna gra. Problemów jest wiele [OPINIA]

Spekulacji w internecie na temat daty premiery Diablo 5 narosło jak grzybów po deszczu, więc i my postanowiliśmy zebrać wszystkie potencjalne daty. Z pewnością do 2026 roku Blizzard zadeklarował się nieustannie rozwijać Diablo 4, które ma otrzymać jeszcze dwa duże dodatki. Czy finalnie okaże się to dobrym pomysłem dla studia? Ciężko powiedzieć, jednak niedotrzymanie obietnicy może skończyć się dla Blizzarda równie niedobrze, co dalsze inwestowanie w czwartą części z serii. Wracając jednak do pytanie, kiedy możemy spodziewać się premiery Diablo 5? Mowa tutaj o około 2028-2030 roku, jednak oczywiście, są to tylko i wyłącznie przewidywania. Nadal może napawać optymizmem fakt, że na nowe opowieści ze świata Sanktuarium nie będziemy musieli czekać kolejnych 10 lat.

Festiwal Wisły 2023. Tak było na paradzie łodzi

QUIZ: Jaką postacią z Dragon Ball’a jesteś? Bliżej ci do Son Goku, Vegety, a może Cell'a?

Pytanie 1 z 9
Dowiadujesz się, że jest ktoś silniejszy od ciebie. Twoja reakcja to: