Diablo 4

i

Autor: uhdpaper https://www.uhdpaper.com/2023/01/inarius-diablo-4-art-4k-801k.html

Diablo 4

Diablo 4 Sezon 4: Jedna zmiana zachwyca fanów! Znów widzą sens powrotu do endgame'u

2024-04-10 9:06

9 kwietnia zakończyły się pierwsze testy Diablo 4 Sezon 4 na serwerach PTR. Prócz kilku większych i mniejszych zmian, gracze zauważyli jedną rzecz, która może przywrócić chęć z endgame'owej zabawy z grą Blizzarda.

Wydarzenia Helltide odmienione w Sezonie 4

Podczas testów 4 Sezonu Diablo 4, które zakończyły się 9 kwietnia, jeden z graczy odkrył poważną zmianę, która będzie miała wpływ na wydarzenia Helltide. Jak czytamy, podczas eksploracji jednego z Lochów znalazł on materiał, który zwiększa poziom potworów w Helltide i Aberrant Cinder (służy on do otwierania Tajemniczych Skrzyń podczas Piekielnych Przypływów), co wskazuje na poważną zmianę nadchodzącą w tej aktywności końcowej. To wzmocnienie oznacza nie tylko, że w Diablo 4 będzie dostępny nowy rodzaj materiałów, ale także, że wydarzenia w Piekielnym Przypływie będą trudniejsze w sezonie 4 i zapewnią więcej łupów graczom gotowym stawić czoła temu wyzwaniu.

Czytaj też: Diablo 4 Sezon 4 z wielką zmianą! Pomoże ona najbardziej doświadczonym graczom

Gracze jednogłośnie pochwalili zmianę, jaką planuje wprowadzić Blizzard. Ta aktualizacja zapewni graczom, którzy osiągnęli już maksymalny poziom w Diablo 4, więcej powodów do pozostania w grze. Niektórzy zauważyli również, że upuszczenie tego konkretnego materiału w Lochach sprawi, że znów będą one warte naszej uwagi.

Czytaj też: Diablo 4 Vessel of Hatred: Co przyniesie nam nowe płatne DLC? Nowości i zmiany na 2024 r.

Zmiany w wydarzeniach Helltide nie są jedyną nową mechaniką, która pojawi się w Diablo 4 wraz z premierą Sezonu 4. Dyrektor ds. Globalnego Rozwoju Społeczności Adam Fletcher ujawnił, że nagrody za nadchodzące Udręczonych Bossów w Diablo 4 zostaną dostosowane przed rozpoczęciem nowego sezonu. Premiera 4. sezonu Diablo 4 zaplanowana jest na 14 maja 2024 r.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

XBOX QUIZ: Jak dobrze znasz konsole Microsoft'u?

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się kamera ruchu na konsole XBOX?