Diablo 4 / Diablo 2

i

Autor: Blizzard / Microsoft

Diablo 4

Diablo 4 Sezon 4 ze zachwycającą nowością! Gracze powrócą do czasów Diablo 2?

2024-04-18 7:33

Dokładnie 9 kwietnia zakończy się możliwość uczestniczenia w PTR Diablo 4, które daje wybranym graczom szansę przeżycia tego, co czeka ich w sezonie 4. Ze względu na odniesienia do Żelaznego Wilka, niektórzy gracze uważają, że grupa najemników odegra kluczową rolę w nadchodzącej aktualizacji.

Żelazne Wilki powrócą w Sezonie 4 Diablo IV?

Osoby biorące udział w testach nie traciły czasu, dzieląc się swoimi opiniami i niektórymi z bardziej interesujących znalezisk. Kilka z nich dotyczy frakcji Żelaznego Wilka, grupy najemników, której początki sięgają Diablo 2. Gracze PTR zdobywali punkty reputacji Żelaznego Wilka (Honor Wilka) i otrzymywali na przykład Odłamki Klanu Wilka. Jeśli chodzi o to, co to oznacza, niektórzy gracze uważają, że te odniesienia mogą wskazywać na wciąż nieokreślony temat Sezonu 4 w Diablo IV.

Czytaj też: Diablo 4 Vessel of Hatred: Co przyniesie nam nowe płatne DLC? Nowości i zmiany na 2024 r.

Na Diablo4.Life udostępniono część zasobów zawartych w wersji PTR sezonu 4. Jeden z nich oznaczony jako 2DUI_Seasonal_Reputation_UI zawiera coś, co może być odznaką Sezonu 4, która przypomina emblemat Żelaznego Wilka.

Dodatkowo na stronie pojawiła się także zupełnie nowa ikona mapy. Wygląda jak logo wilka, z małym zielonym listkiem w prawym górnym rogu. Te i inne wskazówki wskazują na to, że sezon 4 prawdopodobnie będzie skupiał się wokół jakiegoś motywu Żelaznego Wilka.

Diablo 4

i

Autor: Diablo 4 life

Gracze Diablo 4 w wątku na Reddicie nie byli jednak optymistami, zakładając, że najemnicy mogą pojawić się wyłącznie w jakimś wydarzeniu, takim jak Midwinter Blight z grudnia 2023 roku. „Myślę, że może to być wydarzenie w środku sezonu, a nie temat całego sezonu. Pancerz i broń przepustki bojowej w niczym nie przypominają [Żelaznego Wilka]. Wszędzie są skrzydła.

Blizzard nie potwierdził jeszcze motywu przewodniego czwartego sezonu Diablo 4, ale gracze mogą się doczekać bardzo pożądanej przeróbki przedmiotów. Trzeba jednak uzbroić się w cierpliwość i poczekać na nowy sezon, który zadebiutuje 14 maja.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

Nazywasz się fanem PlayStation? Rozwiąż nasz QUIZ i przekonaj się, czy jesteś godzien tego miana!

Pytanie 1 z 12
Który z tych kontrolerów PlayStation NIE jest fikcyjny?