Cyberpunk 2077

i

Autor: CD Project RED

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 otrzyma sequel! CD Project RED potwierdza informację

2023-09-29 14:10

Fani Cyberpunk 2077 ponownie powrócili na ulice dystopijnego miasta Night City, aby przekonać się, co tym razem zgotowało dla nich studio CD Project RED przy okazji jedynego dużego dodatku fabularnego, Widmo Wolności. Wszystko wskazuje na to, że to nie jedyne dobre informacje w ostatnim czasie, jakie mają dla nas polscy deweloperzy.

Po wielu problemach z premierą Cyberpunk 2077 ten wreszcie po ogromnej aktualizacji 2.0 wyszedł na prostą i cieszy się sporą popularnością. Aktualnie fani ponownie zasiedli do przygód V oraz Johnny'ego Silverhand'a, aby zapoznać się z nowym miastem DogTown oraz odkryć inną możliwość na uleczenie choroby, z jaką zmaga się nasz protagonista. Prócz wielu dobrych informacji o dodatku Widmo Wolności, najwyraźniej sympatycy dystopijnego świata może uradować jeszcze jedna wiadomość. Sequel Cyberpunk'a 2077 powstanie!

Czytaj też: Cyberpunk 2077 Widmo Wolności 2.0 — Najlepszy build dla Solo, Ninja, Netrunner i Edgerunner

Cyberpunk 2077 doczeka się sequel'u?

O planach polskiego studia mogliśmy przeczytać w rozmowie reżysera gier CD Project RED Amatangelo z portalem PC Gamer Game – "Update 2.0 i Widmo Wolności to ostatnie duże aktualizacje. Zrobimy coś jeszcze, ale to już ostatnie duże aktualizacje. Potem czas na Cyberpunk 2... Albo "Orion", jakkolwiek zdecydujemy się, żeby go ostatecznie nazwać" – powiedział Amatangelo.

Czytaj też: 5 najlepszych anime z gatunku Cyberpunk! Ranking uwielbianych przez fanów kultowych produkcji

O sequelu Cyberpunk 2077 pierwszy raz mogliśmy usłyszeć w październiku 2022 roku, kiedy to Redzi stwierdzili, że udowodnią moc, jaka drzemie w uniwersum Cyberpunk 2077 oraz postarają się uwolnić pełny wachlarz możliwości mrocznego, dystopijnego świata Night City!

Czytaj też: Cyberpunk 2077 patch 2.0. W grze znajdziecie nową grę na automacie!

Kozacza Góra w Gdańsku

QUIZ dla fanów Cyberpunk 2077. Sprawdź, ile pamiętasz z gry!

Pytanie 1 z 14
Kiedy odbyła się premiera gry Cyberpunk 2077?