Screen z gry Cyberpunk 2077 / CDPR

i

Autor: Screeny z gry Cyberpunk 2077 / CDPR

Ciekawostki

Cyberpunk 2077 patch 2.0. W grze znajdziecie nową grę na automacie!

2023-09-27 22:16

Najnowsza aktualizacja 2.0 do Cyberpunka 2077 wprowadziła wiele usprawnień do rozgrywki. Po aktualizacji na graczy czekają między innymi nowe mechaniki walki, zmienione umiejętności a także nowe aktywności w świecie. Ciekawostką, która pojawiła się wraz z patchem 2.0, jest nowa mini gra, w którą można zagrać na ukrytym automacie w Cyberpunku. Głównym bohaterem gry jest Johnny Silverhand!

Spis treści

  1. Cyberpunk 2077 nowa mini gra z Johnnym Silverhandem
  2. Nowa gra - Arasaka Tower 3D
  3. Wiedźmin w Cyberpunk 2077 - Mini-gra z Płotką

Cyberpunk 2077 nowa mini gra z Johnnym Silverhandem

Twórcy gry po wprowadzeniu patcha 2.0 zachęcają do ponownego przejścia gry. Co nie jest złym pomysłem, biorąc pod uwagę, że ta duża aktualizacja wprowadziła wiele zmian w samej rozgrywce, na które od lat narzekali gracze. Niestety ilość błędów w pierwotnej wersji gry z 2020 była bardzo duża, co negatywnie wpłynęło na początkowy odbiór i ocenę tej gry. Chociaż w ciągu 3 lat pojawiało się wiele poprawek, to dopiero zmiany wprowadzone w aktualizacji 2.0 sprawiły, że Night City faktycznie gry symuluje żywe miasto, a sama rozgrywka jest ciekawsza. Zdaniem niektórych internautów dopiero po tej aktualizacji gra Cyberpunk 2077 jest gotową grą, którą zapowiadano w dniu premiery. Można powiedzieć, że lepiej późno niż wcale. Wraz z aktualizacją 2.0 pojawiła się nowa mini gra, w którą można zagrać na automacie w grze.

Nowa gra - Arasaka Tower 3D

W Cyberpunku 2077 można znaleźć automat, na którym dostępna jest nowa mini gra z Johnnym Silverhandem w roli głównej. Arasaka Tower 3D to mini gra, która przypomina kultową grę Wolfenstein 3D. W grze mamy przedstawioną ucieczkę Johnny’ego z wieżowca korporacji zaraz po podłożeniu ładunków wybuchowych. Sama gra nie jest zbyt długa, ale możemy w niej zmierzyć się ze słynnym Adamem Smasherem. Automat z Arasaka Tower 3D znaleźć można w opuszczonym kościele niedaleko Farmy protein, na pustkowiach na wschód od Night City.

Wiedźmin w Cyberpunk 2077 - Mini-gra z Płotką

W Cyberpunku 2077 możemy znaleźć nawiązanie do Wiedźmina w innej mini grze. Warto zauważyć, że pierwszy automat do gier pojawił się w Cyberpunku 2077 w aktualizacji 1.6. Od tego momentu mogliśmy zagrać na automacie w grę Roach Race. Jest prosta gra, w której wcielamy się w wierzchowca Geralta z Rivii – Płotkę. Gra polega na zbieraniu marchewek i jabłek, unikaniu latających gryfów i innych przeszkód. W grze zobaczyć możemy również odwzorowanie słynnych miejsc z Wiedźmina. Warto zauważyć, że gracze, którzy zdobędą dużą ilość punktów w tej grze (i miejsce w tabeli najlepszych wyników) dostaną w nagrodę specjalny kostium kowboja. Roach Race dostępne jest na wszystkich automatach do gier w Night City.

QUIZ dla fanów Cyberpunk 2077. Sprawdź, ile pamiętasz z gry przed dodatkiem Widmo Wolności

Pytanie 1 z 14
Kiedy odbyła się premiera gry Cyberpunk 2077?
WIEDŹMIN 3 PEŁEN ABSURDU?! 5 RZECZY, KTÓRE SIĘ TOTALNIE NIE UDAŁY | To Się Kręci #19