Cyberpunk 2077

i

Autor: CD Project RED

Cyberpunk

Cyberpunk 2077 — Fani zachwyceni darmową grą w ramach usługi Amazon Prime! Pobierz za darmo

2024-03-05 7:28

Jeśli jeszcze nie zapoznaliście się z lutową ofertą Amazon Prime Gaming na 2024 rok, to zapewniamy was, że zdecydowanie warto. Już teraz możecie odebrać za darmo Blade Assault, platformówkę akcji 2D typu rogue-lite, skrojoną pod fanów gatunku Cyberpunk, ale i nie tylko.

Amazon Prime Gaming na luty z grą ze świata Cyberpunk

Blade Assault to platformówka akcji 2D typu rogue-lite osadzona w opuszczonym świecie science-fiction, w którym wcielasz się w jedną z trzech grywalnych postaci. Oprócz unikalnych zdolności, każdy z nich ma także broń, którą można przekształcać, której możesz używać do walki na poziomach generowanych proceduralnie oraz do walki z wrogami i bossami.

Sterowanie jest łatwe do nauczenia i obsługi, ale oferuje wysoki stopień umiejętności oraz precyzji, co dodaje grze warstwy emocji. Co więcej, za każdym razem, gdy umierasz, musisz zaczynać od początku. Chociaż tracisz wtedy cały swój postęp, możesz zachować ulepszenia pomiędzy rundami. W trakcie gry możesz znaleźć nową broń, zbroję i umiejętności, które wzmocnią twoją postać.

Blade Assault został pierwotnie wydany we wczesnym dostępie w 2021 r., a ostatecznie w całości w 2022 r. na PC. Następnie została wydana na konsole w marcu 2023 roku. Teraz można w nią grać na PC, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch.

Jak pobrać Blade Assault za darmo?

Blade Assault otrzymasz za darmo z aktywną subskrypcją Amazon Prime. Po prostu zaloguj się na swoje konto Prime Gaming, kliknij „Pobierz grę” na tej stronie i uruchom aplikację Amazon Games, gdzie zobaczysz grę gotową do pobrania i zainstalowania. Oferta kończy się 7 marca 2024 r., czyli krócej niż w przypadku większości bezpłatnych gier dostępnych w Prime Gaming. Chociaż zwykle mamy ponad 30 dni na pobranie bezpłatnych gier, w tym przypadku brakuje nawet dwóch tygodni.

KSW Epic - Artur Szpilka

QUIZ dla fanów Cyberpunk 2077. Sprawdź, ile pamiętasz z gry!

Pytanie 1 z 14
Kiedy odbyła się premiera gry Cyberpunk 2077?