Aneta Jadowska: nowa książka na Halloween 2023! O czym jest Katia. Cmentarne love-story?

i

Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

Książki

Aneta Jadowska: nowa książka na Halloween 2023! O czym jest Katia. Cmentarne love-story?

2023-09-26 11:43

Aneta Jadowska zabierze nas w to Halloween... Na cmentarz! Nowa książka zbliża się wielkimi krokami i wiele wskazuje na to, ze ma szansę stać się prawdziwym hitem tej jesieni. Premiera zaplanowana została na... Halloween 2023! O czym jest Katia. Cmentarne love-story? Kiedy i gdzie można zamówić swój egzemplarz? Sprawdźcie!

I oto jest Katia, przyjazna nekromantka z sąsiedztwa. Z magią śmierci, z sercem otwartym na miłość, z kręgosłupem moralnym ze stali i twardym przekonaniem, że zmarli zasługują na szacunek i ochronę. A jeśli ktoś zakłóca spokój jej zmarłych, jej cmentarza, cóż sam wykopał sobie grób. Ona zaśpiewa kołysankę. - na ten moment tylko tylko z opisu nowej książki zdradziło wydawnictwo Sine Qua Non! Wygląda na to, że tej jesieni czeka nas wielka niespodzianka, a premiera zaplanowana jest dokładnie na Halloween 2023

Norbert Huber opowiada o sile kadry siatkarzy

Katia. Cmentarne love-story - premiera

Urban fantasy takie jak Katia - gładko godząca przeciwieństwa, niejednoznaczna, jednocześnie mroczna i urocza, oddana śmierci i zmarłym romantyczna o artystycznych talentach. - pisze w mediach społecznościowych o swojej książce Aneta Jadowska.

  • preorder zamawiać można od 27.09
  • premiera książki - 31.10

Książkę Katia. Cmentarne love-story będziecie mogli zamówić na stronie wydawnictwa.

QUIZ fana fantasy. Czy dopasujesz bohatera do filmu lub ksiażki, z której pochodzi?

Pytanie 1 z 10
Kaz Brekker to bohater książki: