Walentynkowe akcenty w Lublinie. Czuć miłość? Zobaczcie zdjęcia!

2023-02-14 14:58

14 lutego obchodzimy święto zakochanych! Widać to także na ulicach Lublina. Wybraliśmy się na walentynkowy spacer po centrum naszego miasta i sprawdziliśmy, czy czuć w nim miłosny klimat. Zobaczcie zdjęcia!

W centrum Lublina nie sposób nie zauważyć walentynkowych akcentów. Z części restauracyjnych i sklepowych witryn uśmiechają się do przechodniów przede wszystkim czerwone serca oraz inne dekoracje symbolizujące miłość. Coś ciekawego dla zakochanych przygotowało w swoich murach także Vivo! Lublin. W głównym holu centrum handlowego powstała walentynkowa strefa do robienia zdjęć. 

Walentynkowe kwiaty

We wtorkowe południe wybraliśmy się na spacer po centrum Lublina, by samemu przekonać się, czy Walentynki zawładnęły miastem. Choć we wtorkowe południe spacerujących po mieście nie było wielu, to nie sposób było nie zauważyć, że wielu panów pomyślało o swoich sercowych wybrankach i postanowiło podarować im okolicznościowe kwiaty. Spore zainteresowanie kupnem takich upominków można było zaobserwować przede wszystkim przy znanym lubelskim „murku z kwiatami”, przed którym ustawiła się kolejka klientów.

– Oczywiście dziś jest zauważalnie większy ruch niż w inne dni. Stoimy od 7 rano i od tego czasu widać zdecydowanie większe zainteresowanie zakupem kwiatów – przyznaje w rozmowie z nami jedna ze sprzedawczyń. Na jej stoisku można dostać między innymi róże, tulipany oraz gotowe bukiety, składające się z różnorodnych kwiatów.

A Wy jakie macie plany na tegoroczne Walentynki? Przejdźcie do galerii i sprawdźcie, czy w naszym mieście czuć miłość!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE