Trwają poszukiwania nastolatka. Policja w Biłgoraju prosi o pomoc w odnalezieniu chłopca

2022-09-05 13:31
poszukiwania 13-letniego Krzysztofa Pluta
Autor: Canva/ fot. Policja

Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju prowadzi poszukiwania 13-letniego Krzysztofa Pluta, zamieszkałego w Biłgoraju, który samowolnie oddalił się z placówki opiekuńczej. Osoby mogące posiadać informacje na temat miejsca pobytu nastolatka proszone są o powiadomienie Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju

Trwają poszukiwania nastolatka

Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju prowadzi poszukiwania za Krzysztofem Pluta, lat 13, zamieszkałym w Biłgoraju, który samowolnie oddalił się z placówki opiekuńczej znajdującej się na terenie powiatu biłgorajskiego. Nastolatek ostatni raz był widziany 30 sierpnia 2022 r., od tamtej chwili nie skontaktował się, ani nie powrócił do placówki.

Rysopis chłopca: wzrost 165 cm, sylwetka szczupła, włosy blond krótkie, oczy koloru zielonego, uszy małe przylegające, nos średni prostolinijny, uzębienie pełne.

Ubiór: bluza wkładana przez głowę koloru bordowo - szarego, spodnie czarne z kolorowymi wzorami, buty sportowe koloru pomarańczowego.

Osoby mogące posiadać informacje na temat miejsca pobytu Krzysztofa Pluta proszone są o powiadomienie Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju osobiście lub pod numerem telefonu 47 815 20 10. Informacje można również przekazać dzwoniąc na numer alarmowy 997/112 lub kontaktując się z najbliższą jednostką policji, także anonimowo.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE